Oteckovia cover

MARKÍZA • PONDELOK-PIATOK • 17:55 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Rodinný seriál zo života štyroch mladých mužov – otcov, z ktorých každý zápasí s úlohou rodiča po svojom.

10. 01 2022 09:00 | markiza.sk
Oteckovia
Oteckovia Foto: TV Markíza

Rodinný seriál zo života štyroch mladých mužov – otcov, z ktorých každý zápasí s úlohou rodiča po svojom.

Nechýba im zodpovednosť a snaha nájsť si stabilné miesto vo svete matiek, čo prináša množstvo úsmevných situácií. Ich život odzrkadľuje reálne situácie, s ktorými sa otcovia bežne stretávajú.

Čelia neočakávaným výzvam rodičovstva a popritom sa snažia zorientovať a nájsť si stabilné miesto vo svete matiek. Každý z nich zápasí s úlohou otca po svojom a ako každý z nás majú svoje lepšie ale aj horšie chvíľky.

V kritických situáciách sa ale vedia vynájsť a spojiť svoje sily. Seriál Oteckovia je inšpirovaný chilskou predlohou, ktorá je adaptáciou pôvodného argentínskeho formátu.

Na začiatku novej série sa v príbehu Oteckov objaví celkom nová rodina Veselých. Je to veľká hudobnícka rodina, kde každý člen hrá na nejaký hudobný nástroj alebo spieva – výnimky sa nevzťahujú ani na priženených členov rodiny, ani na tých, ktorí nemajú hudobný sluch.

V centre príbehu Veselých je dvojica Dávid a Ria, ktorí vystupujú ako hudobné duo na akciách. Ľudia milujú ich vystúpenia, najradšej majú v ich podaní lovesongy, lebo sa s ich vzťahom plne stotožňujú a túžia byť ako oni. Dávid a Ria pôsobia ako ten najviac zamilovaný pár na svete. Ale v skutočnosti je to v ich vzťahu úplne inak...

Upútavka

 
Oteckovia - v piatok, 27. mája, o 17.55 (a už teraz na VOYO)!
Sledujte celé epizody na