MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 17:55

Adam

22. 11 2018 12:50 | markiza.sk
Ján Koleník
Ján Koleník Foto: TV Markíza

(Ján Koleník)

Adam Mak prichádza do príbehu, lebo mu zomrel dlhoročný najlepší kamoš. Aďo si  myslí, že sem prišiel len na skok, ale všetko je inak. Kamoš mu zanechal list, v ktorom ho prosí, aby sa postaral o jeho ženu Zuzu, o jeho dve deti a o jeho biznis.

Adam je mladší Tamarin brat, bezstarostný vetroplach, ktorý trávil posledné roky cestovaním po celom svete a kde-tu robil príležitostné práce. Je citlivý, romantický, optimistický, v mnohých ohľadoch až naivný. Skrátka, v mnohom pravý opak pragmatickej a ráznej Tamary.

Je zábavný, spoločenský a má rád deti, s ktorými sa dokáže jašiť takmer ako ich rovesník. Zmysel nevidí v honbe za materiálnym bohatstvom a k šťastiu nepotrebuje žiaden luxus. Tým najväčším preňho donedávna bola vlastná sloboda, no zamiloval sa a všetko sa zmenilo.

Zuza, vdova po Ivovi, preňho najprv bola len kamarátka, ktorej pomáhal. Postupne si uvedomil, že k nej stále niečo cíti a vysvitlo, že bol do nej roky zamilovaný. Ešte predtým, ako sa Zuza dala dokopy s Ivom, jej Adam písal zamilované listy. Táto láska však ostala roky nenaplnená.

Teraz tvoria Zuza s Adamom pár, žijú spolu a starajú sa o jej deti, Beky a Nika. Adam zdá sa, našiel sám seba. Spoločne prevádzkujú fitko a užívajú si každodenné fungovanie ako rodina.

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Oteckovia - vo štvrtok, 27. februára, o 17.55!
Sledujte celé epizody na