MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 17.55 •

Sisa

14. 09 2020 12:20 | markiza.sk
Dominika Kavaschová žiari šťastím
Dominika Kavaschová žiari šťastím Foto: TV Markíza

(Dominika Kavaschová)

Alexova ex, Sisa, sa jedného dňa objavila pri jeho dverách a nechala mu tam "darček" - syna Maxa. Potom na nejaký čas zmizla. Keď prišla späť, Maxa si vzala so sebou na výletnú loď, kde spievala. Našťastie sa vrátila späť a teraz majú s Alexom striedavú starostlivosť.

Spev je Sisina vášeň a napriek tomu, že pracuje u Alexa ako jeho asistentka, snaží sa preraziť v hudbe. V tom jej zásadne pomohol Jaro, s ktorým vytvorili hit a stal sa z nich pár.

Po tom, čo si Jaro kúpil byt a Sisa ho mohla za veľa peňazí zariadiť, je spokojná. Už si myslela, že s Jarom sa to nikam nepohne, no prekvapil ju a teraz konečne má, čo chcela. Spokojnosť jej ale nikdy dlho nevydrží...

Sisa je veľmi ambiciózna, drzá a prefíkaná, no má aj dobré stránky. Svoje lepšie ja však veľmi často svetu neukazuje. Po tom, čo súperila s Emou a robila jej zle, sa z nich stali priateľky a teraz už aj susedky. Často ich spája spoločná škodoradosť voči Alexovi a rady si spolu vymýšľajú na neho rôzne žartíky. Sisa je aj veľmi vtipná žena so svojským zmyslom pre humor.

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Oteckovia - v pondelok, 26. októbra, o 17.55!
Sledujte celé epizody na