MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 17:55

Marek

22. 11 2018 13:00 | markiza.sk
Vladimír Kobielsky
Vladimír Kobielsky Foto: TV Markíza

(Vladimír Kobielsky)

Marek je multiotecko: s exmanželkou Tamarou má pubertiačku Ninu a päťročnú Viky, s Petrou syna Marečka. Marek miluje svoje deti a urobil by pre ne všetko, čo dievčatá často zneužívajú.

Marek  chce každému ulahodiť, pričom výsledok je, že neulahodí nikdy nikomu a ešte si aj vyrobí stres. Je to sympatický smoliar s kopou nápadov, ktoré obvykle nedotiahne do konca. 

Počas vzťahu s Petrou prežil jednu vášnivú noc s Tamarou, ku ktorej stále niečo cíti. Petre sa však nikdy nepriznal. Napriek tomu ho aj ona opustila, lebo s chronickým klamárom, akým sa Marek stal, nedokázala ďalej vydržať.

Marek tak ostal bez domova, býval najprv u Alexa, potom s Bielikovcami a obom rodinám pil nervy. Najradšej by sa vrátil k Tamare a dievčatám, ona ho však naspäť zobrať nechce.

Napriek tomu, že veľakrát rieši problémy klamstvami, za jednu vec sa nemusí hanbiť. Namiesto toho, aby staval vilu Petre, dal svoje úspory Tamare, ktorá si vďaka nim mohla odkúpiť svoju škôlku. Stali sa tak z nich partneri, hoci len pracovne.

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Oteckovia - vo štvrtok, 19. septembra, o 17.55!
Sledujte celé epizody na