Oteckovia cover

MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 17:55 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Tomáš

05. 05 2021 11:00 | markiza.sk
Marek Fašiang
Marek Fašiang Foto: TV Markíza

(Marek Fašiang)

Veterinár z Tatier sa po smrti manželky prisťahoval s dcérou Julkou do Bratislavy. Tomáš sa rozhodol, že bude pre Julku nielen dobrým otcom, ale zároveň aj mamou. No keďže si sám dokáže výrazne skomplikovať milostný život, Julka mu často musí dohovárať.

Najprv sa Tomáš zaľúbil do Lindy, s ktorou sa to celé pokazilo, práve, keď sa na scéne objavila spočiatku len kamoška Maťa. Keďže s Lindou to nevyšlo, dal Tomáš šancu Mati, no ona nebola tá pravá.

Následne sa dal znova dokopy s Lindou, ktorá veľmi chcela bábätko. Tomáš však nebol na druhé dieťa pripravený, čo Linda prijala a rozhodla sa ďalej študovať. Krátko na to vzťah s Tomášom ukončila.

Tomášovi sa neskôr podarilo zbaliť čašnícku Lenku, no stále si bol blízky s učiteľkou Alicou. S tou neskôr vytvorili pár, lenže pre problémy Alicinej sestry to ani tentoraz nevyšlo. Alica odišla do Austrálie a Tomáš je opäť single.

Do oka mu padla nová susedka Gréta, ktorá má jedinú chybu - je vydatá. Ale zdá sa, že jej manžel Noro náklonnosti Gréty a Tomáša svojím správaním dosť nahráva...

Upútavka

 
Oteckovia - v utorok, 28. septembra, o 17.55 (a už teraz na VOYO)!
Sledujte celé epizody na