MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 17:55

Tomáš

22. 11 2018 13:00 | markiza.sk
Marek Fašiang
Marek Fašiang Foto: TV Markíza

(Marek Fašiang)

Veterinár z Tatier sa po smrti manželky prisťahoval s dcérou Julkou do Bratislavy. Hory opustil kvôli tomu, aby sa odpútal od spomienok a kvôli Julke, ktorá chcela bývať bližšie pri svojej jedinej babke Marike, s ktorou si Tomáš zažil poriadku dávku drámy.

Tomáš sa rozhodol, že bude pre Julku nielen dobrým otcom, ale zároveň aj mamou. No keďže si sám dokáže výrazne skomplikovať milostný život, Julka mu často musí dohovárať.

Najprv sa Tomáš zaľúbil do Lindy, s ktorou sa to celé pokazilo, práve, keď sa na scéne objavila spočiatku len kamoška Maťa. Keďže s Lindou to nevyšlo, dal Tomáš šancu Mati, no ona nebola tá pravá.

Následne sa dal zasa dokopy s Lindou, ktorá veľmi chcela bábätko. Kvôli tomu sa dvojica hádala, Tomáš totiž nebol na druhé dieťa pripravený. Linda to nakoniec prijala a rozhodla sa, že pôjde ďalej študovať. Odišla do Košíc a s Tomášom vzťah krátko po jej odchode ukončili.

Tomáš bol dlho potom single a veľa času trávi s Alicou. Chvíľu to vyzeralo, že by medzi nimi mohlo niečo byť, no stále sú len kamaráti. Tomášovi sa najnovšie podarilo zbaliť mladú a sexy Lenku, novú čašníčku vo Vladovej pizzérii, z čoho je Alica v kútiku duše nešťastná.

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Oteckovia - v piatok, 28. februára, o 17.55!
Sledujte celé epizody na