MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 17:55

Alex

22. 11 2018 13:00 | markiza.sk
Branislav Deák
Branislav Deák Foto: TV Markíza

(Branislav Deák)

Elitný rozvodový právnik mal vždy veľké ambície. Matka ho rozmaznávala, bol "benjamínko". Vyštudoval právo, koncipientskú prax absolvoval v elitnej advokátskej kancelárii, potom si založil súkromnú prax a aj on sa zaradil k elite.

Alex má v živote šťastie. Je magnetom na ženy, žije v luxuse a je úspešný právnik. Nemá núdzu o klientelu, ani o krásne milenky. Stal sa z neho však povrchný, snobský a cynický sukničkár bez túžby po rodine.

V kancelárii zamestnal koncipientku Emu. Vybral si ju preto, že sa mu zdala dostatočne nepríťažlivá, aby si s ňou začal. V jeho živote však nastali isté zmeny. Objavil sa jeho syn Max (a jeho ex Sisa) a Alex sa musel zmieriť s tým, že je zo dňa na deň rodičom. A podruhé, zistil, že Emu miluje. Z tej sa časom stala jeho rovnocenná kolegyňa.

Ema, hoci už mala vzťah, dala Alexovi šancu a boli zasnúbení. Pre Alexa to bol najvážnejší vzťah a najväčšia láska jeho života, no komplikované okolnosti spôsobili, že dvojici to nevydržalo.

Keď to vyzeralo, že sa Ema s Alexom dajú dokopy druhýkrát, vysvitlo, že Alex čaká dieťa so Simčou a to Ema nebola ochotná tolerovať.

A kým Ema je v dlhodobom vzťahu s Ondrom a idú sa brať, Alex sa po jedinej noci so Simčou čoskoro stane dvojnásobným otcom. Tentoraz to bude dcérka.

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Oteckovia - v piatok, 28. februára, o 17.55!
Sledujte celé epizody na