MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 17:55

Alex

22. 11 2018 13:00 | markiza.sk
Branislav Deák
Branislav Deák Foto: TV Markíza

(Branislav Deák)

Elitný rozvodový právnik sa narodil na dedine a už ako malý mal veľké ambície. Matka ho rozmaznávala, bol "benjamínko". Vyštudoval právo, koncipientskú prax absolvoval v elitnej advokátskej kancelárii, potom si založil súkromnú prax a aj on sa zaradil k elite.

Alex má v živote obrovské šťastie. Je magnetom na ženy, žije v luxuse a darí sa mu aj pracovne. Nemá núdzu o klientelu, ani o krásne milenky. Stal sa z neho však povrchný, snobský a cynický sukničkár bez túžby po rodine.

V kancelárii zamestnal koncipientku Emu. Vybral si ju preto, že sa mu zdala dostatočne nepríťažlivá, aby si s ňou začal. V jeho živote však nastali isté zmeny. Ako prvé sa objavil syn Max a Alex sa musel zmieriť s tým, že je zo dňa na deň rodičom. A podruhé, zistil, že miluje Emu.

Tá, hoci chodila s Ondrom, dala Alexovi šancu a boli dokonca zasnúbení. Celú ich rodinnú idylku ale narušila Maxova mama Sisa, ktorá Emu doslova vyštvala z Alexovho bytu aj života. Alex sa teraz striedavo so Sisou stará o Maxa a s Emou sú z nich už len kolegovia.

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Oteckovia - vo štvrtok, 19. septembra, o 17.55!
Sledujte celé epizody na