Oteckovia cover

MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 17:55 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Tamara

05. 05 2021 10:45 | markiza.sk
Zuzana Mauréry
Zuzana Mauréry Foto: TV Markíza

(Zuzana Mauréry)

Tamara je zorganizovaná majiteľka školy, realistka so zmyslou pre humor, ktorá svoje city obvykle drží pod pokrievkou. S Marekom dve dcéry - pubertiačku Ninu a druháčku Viky.

S Marekom sú manželia druhýkrát. Pred pár rokmi od nej Marek odišiel s jej kaderníčkou Petrou, s ktorou má syna Marečka. S Petrou im to však nevyšlo - aj preto, že Tamara je jednoducho Marekova osudová láska.

Napriek tejto nevere mala Tamara na Mareka vždy slabosť. Raz, už po rozvode, strávili spolu vášnivú noc, no Marek z toho vycúval a Tamaru tým ranil. Vyžehlil si to rozhodnutím dať jej peniaze na odkúpenie (vtedy ešte) škôlky. A tak sa z nich znova stali partneri, i keď len pracovne.

Po rozchode s Petrou sa Marek s Tamarou dali dokopy. A hoci Tamara dlho váhala, či mu má dať šancu, skončilo to svadbou a spoločným bývaním. Tamara si rýchlo zvykla aj na Marečka.

Tamare najviac času zaberá základná škola, ktorú otvorila, aby škôlkari mali kde začať povinnú školskú dochádzku. Už druhý školský rok má veľký úspech a aj ona ako riaditeľka je medzi rodičmi obľúbená a rešpektovaná.

Upútavka

 
Oteckovia - v utorok, 28. septembra, o 17.55 (a už teraz na VOYO)!
Sledujte celé epizody na