Oteckovia cover

MARKÍZA • STREDA • 20:30 •

Úžasná správa pre fanúšikov. Oteckovia sa vracajú vo veľkom finále!

12. 08 2022 11:50 | markiza.sk
Oteckovia Finále
Oteckovia Finále Foto: TV Markíza

Celovečerné finále poctia veľkým návratom aj obľúbené postavy.

Televízia Markíza oslávi v stredu 31. augusta 2022 už svoje 26. narodeniny a v tento špeciálny deň si pre divákov prichystala niečo mimoriadne. Celovečerný záverečný špeciál rodinného seriálového hitu Oteckovia, ktorý si získal srdcia divákov všetkých vekových kategórií. Uzavrú sa v ňom osudy všetkých jeho obľúbených hrdinov, diváci sa môžu tešiť aj na veľký návrat viacerých postáv, ktoré sa v poslednej sérii z deja vytratili.

„Rodinný seriál Oteckovia po svojom štarte v januári 2018 spôsobil na Slovensku doslova ošiaľ a zaradil sa k najväčším televíznym fenoménom poslednej dekády. Niekoľko rokov bol silným pilierom podvečerného vysielania TV Markíza, zbieral televízne ocenenia a prekonával rekordy sledovanosti. Verím, že celovečerné finále bude dôstojným rozlúčením sa s Oteckami a že sa divákom tento špeciálny narodeninový darček bude páčiť. Chcem sa úprimne poďakovať celému skvelému tvorivému tímu a všetkým herečkám a hercom za ich excelentnú prácu a, samozrejme, aj fanúšikom seriálu za ich priazeň, veľmi si ju vážime,“ povedala Silvia Majeská, programová riaditeľka skupiny Markíza.

OTECKOVIA - FINÁLE (2) .jpg
Foto: TV Markíza
 

V celovečernom finále seriálu sa diváci opäť môžu tešiť aj na postavy, ktoré už seriál medzičasom opustili. K Oteckom sa vrátia Alex, Ema, Sisa či Max. A čo sa vo veľkolepom finále udeje?

Oteckovia pripravia Tomášovi prekvapenie a zorganizujú mu rozlúčku so slobodou. Tá sa im však poriadne vymkne spod kontroly! Julka sa veľmi túži opäť stretnúť s Maxom, ale bojí sa, že Beckerovci nestihnú lietadlo a na svadbu neprídu. Naplnia sa jej obavy?
Lucia je z Lukyho a Terky nešťastná. Nechcú totiž žiť spolu ako jedna rodina. Terkin pôrod však zamieša nečakane karty. Napokon je tu Gréta, ktorá začína byť poriadne nervózna! Obrad má byť každú chvíľu a Tomáš stále neprišiel domov. Bude sa konať svadba alebo nie?

OTECKOVIA - FINÁLE - VIZUÁL.jpg
Foto: TV Markíza
 

Finále Oteckov si nenechajte ujsť v stredu 31. augusta 2022 o 20.30 hod na Markíze!

Upútavka

 
Oteckovia: FINÁLE - v stredu, 31. augusta, o 20.30!
Sledujte celé epizody na