Oteckovia cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Všimli ste si? V Oteckoch zahviezdila dcéra tenisovej hviezdy

13. 07 2022 10:00 | markiza.sk
Nicole v seriálovej pizzéri.
Nicole v seriálovej pizzéri. Foto: TV Markíza
Karin Habšudová s dcérou Nicole s Vladom Kobielskym
Nicole v seriálovej pizzéri.
Nicole Habšudová si zahrala v Oteckoch.

Z nakrúcania bola nadšená.

Spomínate si na mladú šikovnú blondínku Nicole? Popri hereckých stáliciach sa v Oteckoch objavili aj rôzne epizódne postavy, ktoré ozvláštnili zabehnuté životy seriálových rodín v Devínskej. Medzi nimi aj usmievavá tínedžerka, v ktorej nadšení športoví fanúšikovia ihneď spoznávali jej slávnu mamu. Nicole by totiž podobu s niekdajšou úspešnou tenistkou Karin Habšudovou nezaprela.

TIP: KVÍZ: Ku ktorému z Oteckov by ste sa najviac hodili?

Nicole ako veľká fanúšička Oteckov využila príležitosť vyskúšať šťastie na kastingu a oplatilo sa. Herecké ambície slávnu mamu neprekvapili, doma dobre vedia, že okrem športu ju to ťahá aj k umeleckému svetu. „Hrala už v divadelnom predstavení, chodila na dramatický krúžok, tancovala, takže viem, že takéto sklony čiastočne má,” prezradila nám v tom čase Karin.

Nádejná herečka mala napokon z nakrúcania obrovský zážitok. „Aj keď som mala veľkú trému, snažila som sa počúvať všetkých hercov a reagovať. Nevedela som sa ohodnotiť, ale nič som nepoplietla a keď bolo po nakrúcaní, bola som zo všetkého nadšená,” opísala svoje pocity Nicole.

Fotografie Nicole s mamou Karin nájdete vo FOTOGALÉRII.