Oteckovia cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Adrenalín, šport, napätie. Nový sexsymbol z Oteckov žije skutočný akčný film!

03. 05 2022 11:15 | zp
Český herec Petr Vágner.
Český herec Petr Vágner. Foto: Instagram/petr_vagner
Petr Vágner v Oteckoch.
Petr Vágner v Oteckoch.
Petr Vágner v Oteckoch.

Čo má spoločné so svojou postavou?

Súčasťou Oteckov bol už niekoľko epizód aj dobrodruh Vlado Fekete, ktorého síce nikto nikdy osobne nevidel, ale všetci vedeli, že žije život, ktorý mu bolo ľahké závidieť. Jedného dňa si v pizzérke zabudol tašku, ktorá bola plná dôkazov, že jej majiteľ zrejme netuší, čo je to nuda a užíva si každú jednu sekundu svojho života.

Záhadná osoba v poslednej epizóde konečne dostala aj tvár. V roli muža s akčným životným štýlom sa divákom predstavil český herec Petr Vágner, ktorého si môžu pamätať aj ako Tomáša z Búrlivého vína. Nie je náhoda, že si tvorcovia pri postave Feketeho spomenuli práve na neho. Dvojica má totiž veľa spoločného.

Zdroj: Instagram/petr_vagner

„V skutočnosti mám s Vladkom rovnaké to, že milujeme život. On sám hovorí ,Radšej zomriem pri výstupe na Himaláje, ako na infarkt doma pred televíziou!‘, a to som celý ja!“ hovorí Petr. Ani český herec netrávi čas sedením doma. Pravdupovediac, zrejme by pred ním sňal klobúk aj fiktívny dobrodruh Fekete.

„Milujem život a adrenalín. V skutočnosti mám za sebou viac ako 800 zoskokov z lietadiel, vrtuľníkov a balónov, mám licenciu lodného kapitána, sám pilotujem lietadlá, potápam sa. Takže áno, som to ja. Dokonca aj čo sa týka sociálnych sietí,“ priznáva s úsmevom herec.

Zdroj: Instagram/petr_vagner

Úlohou sympatického Čecha ale v Oteckoch nie je len porovnanie si životov s Vladom. V príbehu zamieša karty oveľa viac. „Moja postava je taký dobrodruh, svetobežník a milovník adrenalínu, ktorý sa o svoje zážitky delí so svojimi fanúšikmi na sociálnych sieťach. Avšak v skutočnosti je to akási jeho cesta ,úniku a vyslobodenia‘ pred zlomenou láskou. A práve návrat späť do Devínskej v ňom otvorí ich kedysi veľkú lásku,“ priblížil, čo diváci ešte uvidia.

S ktorou ženou v Devínskej to medzi nimi po rokoch opäť zaiskrí? A koľko sa Fekete zdrží? Isté je, že v Oteckoch sa ustálené vody zase raz trochu rozvíria.

Zdroj: Instagram/petr_vagner

Sledujte päť nových častí Oteckov v týždňovom predstihu na VOYO a v utorok 3. mája o 17.55 h na Markíze!

 

Upútavka

 
Oteckovia - v piatok, 10. júna, o 17.55 (a už teraz na VOYO)!
Sledujte celé epizody na