Oteckovia cover

MARKÍZA • PONDELOK-PIATOK • 17:55 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Hlas seriálovej Gréty očaril ľudí v Disney!

18. 01 2022 11:30 | zp
Alžbeta Bartošová
Alžbeta Bartošová Foto: Instagram/ alzbetabartosovaofficial
Alžbeta Bartošová v Teleráne.
Alžbeta Bartošová v Teleráne.
Alžbeta Bartošová v Teleráne.

Na utiahnutú manželku z Oteckov zabudnite.

Mladá, krásna a mimoriadne talentovaná. Tak by sa bez zaváhania dala predstaviť herečka Alžbeta Bartošová. Kým slovenskí televízni diváci ju poznajú hlavne zo seriálu Oteckovia, kde hrá utiahnutú a nešťastnú manželku Grétu, o pár kilometrov ďalej je Alžbeta známa ako muzikálová diva.

TIP: Marika sa snaží dostať Grétu z domu. Tomáš stratí trpezlivosť

Slovenská herečka účinkuje v Česku v mnohých muzikáloch, fanúšikovia ju môžu vidieť a počuť v legendárnych dielach ako sú Kleopatra, Rómeo a Júlia či Drakula. Na pódiách sa stretá s českými speváckymi hviezdami a za hranicami si vybudovala úspešnú kariéru. Ako však sama hovorí, vôbec to neplánovala. „Dostala som pozvanie na predspievanie a vyšlo to. Vtedy som si asi len myslela, že si tam zaspievam predstavenie a vrátim sa na Slovensko,“ spomína.

Prišli však ďalšie roly, ďalšie úspechy a herečka žije v krajine už 12 rokov. Pre účinkovanie v Oteckoch dnes pravidelne pendluje medzi Prahou a Bratislavou. Jej spevácke výkony obdivuje hlavne české publikum, slovenským divákom však stačí na okamih zavrieť oči a jej hlas okamžite rozpoznajú, je doslova rozprávkový.

Alžbeta v Teleráne prezradila aj to, ako sa jej pendluje medzi Prahou a Bratislavou a ako sa jej bozkáva s Marekom Fašiangom v Oteckoch.

 
 

Sledujte päť nových častí Oteckov v týždňovom predstihu na VOYO a v utorok 18. januára o 17.55 h na Markíze!

 

Upútavka

 
Oteckovia - v piatok, 27. mája, o 17.55 (a už teraz na VOYO)!
Sledujte celé epizody na