Oteckovia cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Hlas, ktorý poznajú všetci. Nováčik v Oteckoch nadaboval legendárnu postavu!

11. 01 2022 12:30 | zp
Max Rosa, Andrea Bučko, Sára Šalingová a Jakub Horanský.
Max Rosa, Andrea Bučko, Sára Šalingová a Jakub Horanský. Foto: TV Markíza
Max Rosa, Andrea Bučko, Sára Šalingová a Jakub Horanský
Andrea Bučko
Max Rosa a Andrea Bučko

Nová seriálová rodina si rozumie aj mimo kamier.

Veselými sú v seriáli, no o nič vážnejší nie sú ani v realite. Členovia novej rodiny v obľúbených Oteckoch sú zohratá partia, ktorá si dobre rozumie aj mimo kamier. Nielen tie seriálové, ale aj svoje súkromné životy žijú zaujímavo, hoci najmladšie deti majú len zopár rokov.

Na nové výzvy spojené s účinkovaním v Oteckoch sa tešia rovnako deti Max Rosa, Jakub Horanský, Sára Šalingová, ako aj seriálová mama Ria alias speváčka, skladateľka a herečka Andrea Bučko, ktorí boli hosťami v utorkovom Teleráne.

TIP: Príchod Veselých rozprúdi Devínsku. Ale kam sa podel Luky?

Andrea aj napriek svojmu mimoriadnemu talentu priznáva, že pred hraním v dennom seriáli mala predsa len rešpekt. „Od začiatku som cítila veľké chvenie z toho, že ma čaká nové dobrodružstvo, že uvidím samu seba v novej úlohe,“ uviedla.

Začiatky zvládala lepšie aj vďaka hudbe, ktorá je súčasťou jej seriálovej postavy, ale ešte viac jej osobného života, a tiež tímu skvelých ľudí, ktorí za seriálom stoja. „Všetci sú tam skvelí, asi preto je seriál aj taký úspešný,“ zhodnotila s úsmevom.

Životom seriálovej rodiny Veselých je hudba a rozhodne nežije podľa zaužívaných pravidiel. Kráľom zlozvykov je rozhodne otec Dávid. Ako sú na tom ostatní? Majú zlozvyky aj v súkromí? Zaujímavosťou je, že hoci pre divákov môžu byť tváre nových hercov neznáme, jeden hlas poznajú už roky. Všetko sa dozviete vo videu.

 

TIP: Najzamilovanejší pár slovenského šoubiznisu? Vyznanie ako z rozprávky

Sledujte päť nových častí Oteckov v týždňovom predstihu na VOYO a v utorok 11. januára o 17.55 h na Markíze!

 

Upútavka

 
Oteckovia - v piatok, 10. júna, o 17.55 (a už teraz na VOYO)!
Sledujte celé epizody na