Oteckovia cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Najzamilovanejší pár slovenského šoubiznisu? Vyznanie ako z rozprávky

11. 01 2022 11:00 | zp
Jaro Bekr a Monika Hilmerová.
Jaro Bekr a Monika Hilmerová. Foto: Instagram/hilmerovamonika

Dvojica je vzorom pre mnohých zaľúbencov.

Dni sviatkov a zimných prázdnin využili mnohí na cestu za odpočinkom v prírode. Tohtoročná zima priala bielym kopcom, opatrenia to dovolili, a preto sa mnohé rodiny vybrali na vytúžené aj zaslúžené lyžovačky.

Zasnežené chvíle s rodinou si nenechal ujsť ani známy pár slovenského šoubiznisu herečka Monika Hilmerová s manželom a tanečníkom Jarom Bekrom. Dvojica sa vymyká všetkým stereotypom o šoubiznisových vzťahoch, spokojným manželstvom kráča už 13 rokov a za ten čas nečelila žiadnym vážnym partnerským zemetraseniam. Svedčí o tom aj najnovšie vyznanie Moniky, ktoré zverejnila na sociálnej sieti.

TIP: Príchod Veselých rozprúdi Devínsku. Ale kam sa podel Luky?

Herečka sa pochválila fotografiou s manželom, na ktorej sú obaja pokrytí snehom. „Zažili sme krásnu lyžovačku s rodinou a priateľmi. Keď takto nasneží, teším sa ako dieťa a obdivujem tú trblietavú snehovú nádheru a úžasnú prírodu. Na túto fotku pozerám, usmievam sa a spomínam,“ začala odkaz plný lásky.

„Na tú snehovú guľu, čo mi šupol do tváre, na to, ako som ho nevedela ani za nič trafiť guľou ja (hádžem príšerne šmatlavo), tak som celá zguľovaná pribehla (využijúc, že ho bolí chrbát a veľmi sa teda nebránil) a vymazala som mu snehom tvár, na to, ako sme sa s deťmi na mikroténových vreckách spúšťali dolu svahom, lebo nové boby sme zabudli doma. Cítim sa šťastná, milujúca a milovaná,“ dodala v dojemnom vyznaní.

Monika sa na záver za ten „úžasný čas“ poďakovala manželovi Jarovi. Niet pochýb, že známa dvojica je vzorom pre mnohých zaľúbencov.

Zdroj: Instagram/hilmerovamonika

Sledujte päť nových častí Oteckov v týždňovom predstihu na VOYO a v utorok 11. januára o 17.55 h na Markíze!