Oteckovia cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Veľká zmena v seriáli: Koniec jedného z Oteckov

06. 11 2021 06:00 | markiza.sk
Oteckovia
Oteckovia Foto: TV Markíza
Oteckovia
Oteckovia
Oteckovia

Spolu s ním sa rozlúčime aj s jeho partnerkou.

Seriál Oteckovia je každodennou súčasťou televíznych podvečerov už vyše štyroch rokov. Vlado Kobielsky, Braňo Deák, Filip Tůma a Marek Fašiang si okamžite získali srdcia televíznych divákov a seriál sa v krátkej dobe stal jedným z najpopulárnejších.

Ako to už býva, nič netrvá večne a teraz nastal čas na zmenu. Tvorcovia sa rozhodli, že sa v seriáli rozlúčime s jedným z hlavných hrdinov a jeho partnerkou. „Je prirodzené, že v dennom seriáli postavy prichádzajú a odchádzajú. Postavy Alexa, ktorú stvárňuje Braňo Deák, a Emy, ktorú hrá Jana Kovalčíková, sa tak v ďalšej sezóne seriálu Oteckovia neobjavia. Nie jevšak  vylúčené, že sa do deja seriálu v budúcnosti nevrátia,“ znie stanovisko televízie.

Braňo so svojím seriálovým synom

ZAK_8653.jpg
Foto: TV Markíza
 

Vyjadrenie Braňa Deáka

Braňovi sa nebude zo seriálu odchádzať ľahko, s partiou Oteckov si boli blízki a trávili spolu čas aj v súkromí. „Som veľmi rád, že som mohol byť vyše štyroch rokov súčasťou toho úspešného projektu. Musím sa priznať, že rozhodnutie dať Alexovi v seriáli pauzu ma zaskočilo. Táto postava mi bude chýbať ako žiadna iná, spolu s kolegami hercami a celým štábom. Zobral som to však ako výzvu, napokon zmena je život a kde sa niečo končí, niečo iné sa začína,“ prezradil herec pre náš portál.

 

Sledujte päť nových častí Oteckov v týždňovom predstihu na VOYO a v pondelok 8. novembra o 17.55 h na Markíze!

Upútavka

 
Oteckovia - v piatok, 10. júna, o 17.55 (a už teraz na VOYO)!
Sledujte celé epizody na