Oteckovia cover

MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 17:55 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Dojatá Monika Hilmerová. Zaspievala nádhernú pieseň k výročiu svadby

20. 10 2021 07:00 | zp
Monika Hilmerová s manželom Jarom Bekrom.
Monika Hilmerová s manželom Jarom Bekrom. Foto: Instagram/hilmerovamonika

Hlas sa jej triasol od trémy a dojatia.

Manželstvo herečky Moniky Hilmerovej (47) a tanečníka Jara Bekra (49) je akoby vystrihnuté z rozprávky a v slovenskom šoubiznise patrí rozhodne k tým najstabilnejším. Sympatická dvojica kráča spoločnou cestou už 13 rokov, majú spolu dcéru Zaru a syna Leonarda. Verejným dôkazom stability ich vzťahu sú sociálne siete, kde si dvojica pravidelne vyznáva vzájomnú úctu, vďaku a lásku.

Herečka sama priznáva, že s manželom často dostávajú otázku na povestný „recept šťastia“, ktorým by mohli pomôcť aj iným zaľúbencom. Podľa jej slov však existujú omnoho dlhšie vzťahy, ktoré by si zaslúžili pozornosť. Za jeden taký považuje aj manželstvo svojich rodičov, ktoré trvá úctyhodných 50 rokov.

Hviezda seriálových Oteckov zverejnila na sociálnej sieti fotografiu z kostola, ku ktorej napísala dojemný odkaz. Rodičom k 50. výročiu sobáša pripravila z vďaky prekvapenie, ktoré sa jej nenapĺňalo ľahko. Jej hnacou silou však bola vďaka.

„Dnes majú moji rodičia 50. výročie svadby, práve v tomto kostole, presne v tomto čase. A tak som im pripravila prekvapenie a zaspievala priamo tam Ave Máriu. Triasol sa mi hlas od trémy a dojatia, ale som vďačná, že som mohla pre nich toto pripraviť, vďačná za nich, za to všetko, čo nám s bratom dali a za taký nádherný sviatok 50 rokov ich manželstva. Ďakujem,“ napísala herečka.

Zdroj: Instagram/hilmerovamonika

Sledujte päť nových častí Oteckov v týždňovom predstihu na VOYO a v stredu 20. októbra o 17.55 h na Markíze!

 

Upútavka

 
Oteckovia - v piatok, 3. decembra, o 17.55 (a už teraz na VOYO)!
Sledujte celé epizody na