Oteckovia cover

MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 17:55 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Lucia je na tenkom ľade. Myslí si, že Tamara už o Samovi vie

19. 10 2021 11:00 | zp
Tamara nevie, o čom Lucia hovorí.
Tamara nevie, o čom Lucia hovorí. Foto: TV Markíza
Lucia príde Tamaru psychicky podporiť.
Tamara má silnú migrénu.
Lucia je presvedčená, že o Samovi už vie.

To nemôže dopadnúť dobre.

O tom, že Marek je Samovým otcom, vie v Devínskej príliš veľa ľudí na to, aby bolo možné tajomstvo zachovať dlhodobo. Tamara už takmer nerobí nič iné, iba zisťuje, čo sa okolo nej deje. Nestačí, že sa čudne správajú Nina s Marekom, no už sa pripojili aj Lucia a Vlado, ktorí už na prvý pohľad nie sú vo svojej koži, keď sa ich Tamara niečo pýta.

Keď sa do toho pridá Lenka so „zaručenými“ informáciami z pizzérky, veľké tajomstvo sa začne pomaly rúcať ako domček z karát. Stačí, aby jeden nepochopil druhého a nezmysel posunul ďalej. Lenka takto zle pochopí debatu chlapov a myslí si, že Marek sa Tamare so všetkým priznal. Ak by si to nechala pre seba, možno by sa nič nestalo. Horšie je, že sa novinkou pochváli Lucii.

TIP: Marek a mladí chlapci? Tamara nevie, čo sa s jej manželom deje

Lucii spadol kameň zo srdca, že už nebude musieť pred Tamarou zahmlievať. Vyberie sa za ňou, aby jej bola v náročných chvíľach oporou. Tamaru nájde doma s migrénou, čomu sa vôbec nečuduje. Žena sa predsa nedozvedá každý deň o nemanželskom dieťati svojho muža.

Ako sa tak rozprávajú o tom, aké je dobré, že už o tajomstve vie, postupne to začne vyzerať, že obidve hovoria o niečom inom. Prezradí Lucia nechcene Tamare to, o čom ešte vôbec netuší?

 

Sledujte päť nových častí Oteckov v týždňovom predstihu na VOYO a v utorok 19. októbra o 17.55 h na Markíze!

 

Upútavka

 
Oteckovia - v stredu, 1. decembra, o 17.55 (a už teraz na VOYO)!
Sledujte celé epizody na