Oteckovia cover

MARKÍZA • PONDELOK-PIATOK • 17:55 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Dominika Kavaschová o materstve a blížiacej sa svadbe

19. 06 2021 11:00 | nb
Dominika Kavaschová
Dominika Kavaschová Foto: Instagram/donda_kawa

Prehovorila o najdôležitejšom období, ktoré prežíva a ktoré ju ešte len čaká a zverejnila fotku s dcérkou.

Dominika Kavaschová si užíva materstvo plnými dúškami a venuje sa dcérke. Aj po pôrode je aktívna na sociálnych sieťach, kde odchodom z Oteckov začala pravidelnejšie pridávať svoje zážitky, postrehy aj mamičkovské starosti, ktoré súviseli s tehotenstvom či pôrodom.

Dcérka Maia im robí nesmiernu radosť a Dominika sa často nechá uniesť zamilovanosťou do novej životnej úlohy. Svojimi vyznaniami dojíma fanúšikov a určite aj partnera Daniela Fischera. Dcérku sa síce rozhodli neukazovať, no herečke to nedalo a zverejnila aj jednu krásnu fotku s dcérkou.

„Bačujem si doma s malou a zvykám si na to, že som mama a že som sa tak veľmi zamilovala. Inak ako do mužov, inak ako doteraz, do kohokoľvek do čohokoľvek. Pozerám sa na to dieťa a cítim obrovský obdiv k Bohu, k prírode. Všetko mi príde ako zázrak. Žasnem celé dni. Odkedy som mama a milujem svoje dieťa, zamilovala som sa ešte viac do svojho Danka. Myslela som si, že to už nemá kam rásť, že to, čo k nemu cítim, je také silné, že viac sa už nedá niekoho milovať, a hľa. Teším sa a desím každého dňa ako matka amatérka. Mám pocit, že tie dva týždne boli dlhé ako dva roky. Toľko sa učím, tak nesmierne veľa. Prajem vám všetkym tiež toľko vrúcnej lásky,“ napísala v popise príspevku dva týždne po pôrode.

TIP: Karinka Qayumová prehovorila o vzťahu

V nedávnych otázkach a odpovediach na Instagrame zašla do detailov. Odpovedala na všetky zvedavé otázky so svojou povestnou úprimnosťou a upokojila mnohé mamičky.

Sledovateľov zaujímalo, či ju neštvú dokonalé fotky mamičiek na Instagrame. „Vôbec, skôr obdivujem, ako si nájdu na to čas. Ja som zatiaľ matka amatérka, som vďačná za čas na umytie zubov a pazúch,“ odpovedala Dominika s humorom.

S vtipom tiež odpovedala na otázku, či doučuje herectvo. „Áno, medzi treťou ráno a piatou, kým dojčím a prebaľujem,“ zasmiala sa. Jej dcérka sa budí len párkrát za noc a čerstvým rodičom zatiaľ dopraje spánok. Populárny monitor dychu doma nepoužívajú. „Neverím tomu. Máme ju medzi nami, takto počuje na vlastné uši jej dych a nielen to,“ napísala herečka.

TIP: Následky hrozivej nehody. Speváčka sa znova učí chodiť

Dominikiných fanúšikov tiež zaujímalo, ako môže byť stále taká pozitívna. Vyviedla ich z omylu. „Tiež mám nervy, aj revem dakedy, ale snažím sa brať veci s nadhľadom a humorom. Povedať si - áno, to je život!“ napísala a dodala, že jej emócie nie sú ako na horskej dráhe. „Vnímam to ako ďalší dôležitý krok v mojom živote, ktorý musím zvládnuť,“ napísala k téme materských povinností a hormonálnych zmien.

Okrem toho sa so snúbencom čoskoro chystajú vzťah spečatiť. Dominika sa už niekoľkokrát vyjadrila, že zháňa priestory na svadbu a krajčírku, ktorá by jej ušila šaty a postarala sa aj o sviatočný odev pre Maiu a budúceho manžela. Jednoducho, spoločne prežívajú najkrajšie obdobie v živote.

Najnovšia fotka Dominiky s dcérkou Maiou:

Zdroj: Instagram/donda_kawa

TIP: Spoznávate ho? Z rozkošného chlapčeka je dnes obrovský talent

Upútavka

 
Oteckovia - v pondelok, 30. mája, o 17.55 (a už teraz na VOYO)!
Sledujte celé epizody na