Oteckovia cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Karinka Qayumová prehovorila o vzťahu

18. 06 2021 12:00 | nb
Karinka Qayumová
Karinka Qayumová Foto: Instagram/karinkaqayumova
Karinka prezradila aj to, koho unfollowla na Instagrame.
Aj vo vzťahových veciach má mladá herečka jasno.
Karinka Qayumová dnes

Herečka z Oteckov má hodnoty na správnom mieste. Koho si vymazala z Instagramu?

Karinka Qayumová má len 15 rokov, no úlohy influencerky sa zhostila naozaj rozumne. Uvedomuje si zodpovednosť, ktorú má voči svojim fanúšikom a snaží sa šíriť len pozitívne myšlienky a inšpirovať ich.

Seriálová Nina z Oteckov často dáva na Instagrame priestor na otázky a v odpovediach nešetrí úprimnosťou. Tentoraz sa vyjadrila k dvom témam, ktoré jej ľudí zaujímajú asi najviac - k sebavedomiu a vzťahom.

TIP: Karinka Qayumová po vlasovej premene. Chcelo to veľkú odvahu!

Karinka často motivuje svojich sledovateľov k tomu, aby neprepadli pocitom menejcennosti. Veď sociálne siete sú plné príležitostí na porovnávanie a ona si to dobre uvedomuje. Sama podnikla opatrenia, o ktoré sa podelila s ostatnými.

„Unfollowla som všetky ženy, ktoré ukazovali svoje vyfotošopované fotky tela a tváre a začala som viac sledovať ženy, ktoré sú reálne a inšpirujú ma. Prijala som svoje genetické predispozície a seba ako takú, povedala som si, že budem najlepšia verzia samej seba. No a porovnávať s ostatnými som sa prestala už dávno, lebo som si uvedomila svoju hodnotu. Každý sme jedinečný svojím vlastným spôsobom, takže porovnávačky sú úplne zbytočné,“ odpovedá herečka na otázku, ako sa mať rád a neprepadnúť porovnávaniu.

TIP: Následky hrozivej nehody. Speváčka sa znova učí chodiť

Padla aj otázka, ako by mal podľ nej vyzerať ideálny vzťah. Aj o tom má Karinka jasnú predstavu. Mladá herečka sa však neponáhľa, zatiaľ je nezadaná.

„Som celkom náročná na kamarátstva a vzťahy, pretože mám rada, keď je to plnohodnotné a úprimné, nie iba tak naoko. Keby som mala ísť do partnerského vzťahu, tak určite s niekým, koho dobre poznám a mám v ňom istotu na 110 %. Čo sa týka správania, tak určite musí byť úprimnosť, trochu romantiky, veľa srandy a dostatočne vyvinutá komunikácia o všetkom,“ dodala v príspevku.

TIP: Koniec! Honzík Novotný z Nevesty pre milionára a markizáčka už netvoria pár

Upútavka

 
Oteckovia - v piatok, 10. júna, o 17.55 (a už teraz na VOYO)!
Sledujte celé epizody na