Oteckovia cover

MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 17:55 •

Mária Čírová otvorene: Doma riešime aj nepríjemné témy

13. 05 2021 16:00 | nb
Kachútovci
Kachútovci Foto: TV Markíza
Kachútovci boli v Teleráne v kompletnej zostave.
Mária Čírová, Miňo Kereš, Zoe Kachútová
Zoe Kachútová alias Lujza

Speváčka môže svojimi metódami inšpirovať mnohých.

Mária Čírová je trojnásobná mamina, ktorá sa stará o bábätko - najmladšieho synčeka Rubena aj o budúcich tínedžerov Huga a Zoe. Práve dcéra Kachútovcov momentálne pričuchla do sveta šoubiznisu, keďže hrá v seriáli Oteckovia a okrem toho účinkuje aj v špeciálnej epizóde Tvoja MINI tvár znie povedome.

V zábavnej šou Zoe spolu s ďalšími šikovnými deťmi ukážu, že po rodičoch naozaj zdedili veľký umelecký talent. V seriáli Oteckovia si zasa vyskúša, aké je to byť herečkou a ako  Lujzu Smrekovú ju neminú nepríjemné scény.

TIP: Stal/a si sa obeťou šikany alebo si bol/a jej svedkom? Nezostávaj potichu. Odpíšeme ti!

Podľa scenára totiž musí šikanovať spolužiačku Julku, proti ktorej nahucká väčšinu triedy. Slovné posmešky a zámerné vyčleňovanie z kolektívu Julku zasiahnu a vďaka Lujze prežije situácie, ktoré nie sú cudzie mnohým. Dievčatká sú však v súkromí kamarátky.

Zoe s otcom Mariánom Kachútom a maminou Máriou Čírovou majú otvorený vzťah. „U nás doma sa odjakživa riešia všetky témy, aj tie nepríjemné, na tom si ja ako mama naozaj zakladám,“ hovorí Mária, ktorej názory na výchovu môžu inšpirovať mnohých.

Keď sa rodičia dozvedeli, že ich Zoe prešla všetkými kastingovými kolami a dostala rolu v Oteckoch, cítili nielen radosť, ale aj zodpovednosť. Zoe totiž zatiaľ stvárňuje negatívnu postavu a hrá situácie, ktoré sama, našťastie, nikdy nezažila.

TIP: Zahrať šikanu v Oteckoch bolo tvrdým orieškom. Nahliadnite do zákulisia

„So šikanou sme sa, našťastie, nikdy priamo nestretli, takže Zoe sa musela naučiť, ako hrať tie zlé emócie, ako hrať zlú. Ale vysvetlili sme jej, aké dôležité je, aby to zahrala čo najlepšie, najuveriteľnejšie. Pretože len tak môžu s jej seriálovou kolegyňou ukázať ostatným, čo sa nesmie robiť,“ hovorí Mária.

Ako vyzerajú prípravy na nakrúcanie u Kachútovcov doma a aké pocity má Zoe alias Lujza zo svojho pôsobenia v Oteckoch? Viac sa dozviete v rozhovore:

 

Sledujte Oteckov vo štvrtok 13. mája o 17.55 h na Markíze a už teraz na VOYO, kde nájdete päť epizód dopredu!

 

TIP: V Oteckoch sa začína peklo. S totuto nepríjemnosťou sa stotožnia mnohí

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Oteckovia - v piatok, 11. júna, o 17.55!
Sledujte celé epizody na