Oteckovia cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Dominika Kavaschová po pôrode žiari: Obavy sa nenaplnili

11. 05 2021 10:30 | zv
Dominika Kavaschová
Dominika Kavaschová Foto: Instagram/donda_kawa

Jej slová by si mali prečítať nielen budúce mamičky.

Dominika Kavaschová si užíva materstvo a nová životná úloha jej neskutočne pristane. Herečka sa stala 5. mája mamou zdravej dcérky, ktorej spolu so snúbencom, Danielom Fischerom, vybrali meno Maia. Dievčatko aj čerstvá mamina sú pár dní doma a užili si aj prvé spoločné kočíkovanie.

TIP: Dominika Kavaschová je už maminou: Na svet priviedla dcérku

Hviezda seriálu Oteckovia sa prihovorila fanúšikom na Instagrame a rozhodla sa opísať svoje pocity a emócie, ktoré ju v posledných dňoch zaplavili. A keďže sa jej mnohí pýtali, aký mala pôrod, bez okolkov priznala, že „super“.

„Zažila som toľko, že sa to nedá ani opísať slovami. Obdivujem silu, ktorú som v sebe objavila. Pozdravujem všetky ženy, ktoré ma strašili pred tehotenstvom aj pôrodom a vety ako ‚veď počkaj, keď toto a veď počkaj, keď tamto‘... už nikdy nebudem počúvať a dopredu sa strachovať a ja sama žiadne bu bu robiť nikomu nebudem, skôr naopak. Musíme sa povzbudzovať,“ napísala pozitívne Dominika.

Herečka dodala, že má doma najlepšieho muža, ktorý je od prvého dňa príchodu ich dcérky na svet aj najlepším otcom a umožňuje jej pospať si ako kráľovnej. Prečítajte si celý jej príspevok, po ktorom mnohé budúce maminy budú mať veselšiu náladu.

Zdroj: Instagram/donda_kawa

Sledujte Oteckov v utorok 11. mája o 17.55 h na Markíze a už teraz na VOYO, kde nájdete päť epizód dopredu!

 

Už túto sobotu (15. mája) sa dozvieme víťazov v celkovo siedmich kategóriách druhého ročníka Social Awards Slovakia (SOWA). Dominika Kavaschová je nominovaná v kategórii ACTOR. Moderátormi galavečera budú Veronika Cifrová Ostrihoňová a Matej „Sajfa“ Cifra.

Vyhlásenie výsledkov druhého ročníka Social Awards Slovakia sledujte v sobotu o 20.30 h na Doma!

 

Upútavka

 
Oteckovia - v piatok, 10. júna, o 17.55 (a už teraz na VOYO)!
Sledujte celé epizody na