Oteckovia cover

MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 17:55 •

Obrovské prekvapenie v Oteckoch. Prichádza nová rodina!

17. 04 2021 08:30 | nb
Oteckovia
Oteckovia Foto: TV Markíza
Braňo Mosný a Alžbeta Bartošová
Braňo Mosný a Alžbeta Bartošová
Braňo Mosný a Alžbeta Bartošová so seriálovými deťmi

Nového otecka si zahrá známy herec.

V Oteckoch sa budú diať zmeny! Prichádza nová rodina, ktorá je na prvý pohľad ako z časopisu. Také dokonalé to však nebude. Manželský pár a ich dve rozkošné dcérky poriadne zamotajú dej, do ktorého čoskoro vtrhnú ako veľká voda.

Nora a Grétu Smrekovcov si zahrajú Braňo Mosný a Alžbeta Bartošová. Kým speváčka a herečka, ktorá kedysi účinkovala aj v Búrlivom víne, zatiaľ nie je veľmi známa, Braňa dobre poznáte zo šou Tvoja tvár znie povedome a zo seriálu Sestričky, kde hrá nepríjemného lekára. O nič milší nebude ani v Oteckoch.

TIP: Zo seriálového doktora hudobná hviezda. Hodiny spevu sú masaker

Rodinka prichádza z Trenčína do Bratislavy, keďže úspešného manežéra Nora povýšili z regionálnej pobočky firmy do centrály. Pod palcom to má aj doma, kde je dominantný a všetko musí byť tak, ako povie on. Naopak, Gréta je poslušná žena v domácnosti.

Ich mladšia dcérka Mimi je škôlkarka, staršiu tretiačku Lujzu si zahrá Zoe Kachútová, dcéra speváčky Márie Čírovej a hudobnika Maroša Kachúta.

Pre Zoe je to jej prvá seriálová skúsenosť a musela poctivo prejsť kastingom. Doteraz účinkovala len v menších detských produkciách. Rada spieva a spolu s hraním je to teraz jej najobľúbenejšia aktivita. Je velkou fanúšičkou seriálu Oteckovia, takže sa jej splnil veľký sen. 

Fotky novej rodinky nájdete v galérii.

Sledujte Oteckov v pondelok 19. apríla o 17.55 h na Markíze a už teraz na VOYO, kde nájdete päť epizód dopredu!    

 

TIP: Alex je na konci so silami. V tom najhoršom vyzná Eme lásku

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Oteckovia - v utorok, 18. mája, o 17.55!
Sledujte celé epizody na