Oteckovia cover

MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 17:55 •

Dominika Kavaschová o mene pre dcérku a návrate do Oteckov

24. 03 2021 16:00 | nb
Dominika s Tobiasom Králom alias Sisa a Max
Dominika s Tobiasom Králom alias Sisa a Max Foto: TV Markíza
Dominika sa svojim fanúšikom často prihovára.
Dominika Kavaschová poslala fanúšikom odkaz.
Dominika alias Sisa s Alexom a Maxom

Herečka fanúšikom už teraz chýba. Kedy sa vráti do seriálu?

Herečka Dominika Kavaschová sa pripravuje na príchod prvého potomka, dcérky, ktorá dostane krásne meno Maia. Partnerovi, hercovi Danielovi Fisherovi, ju privedie na svet už čochvíľa a spoločne sa pripravujú na novú rodičovskú úlohu. Tesne pred pôrodom si dali spraviť nádherné rodinné fotky, na ktorých obaja žiaria šťastím.

A prečo snúbenci vybrali práve toto meno? „To sa nedá vysvetliť, je to meno, ktoré mi prišlo v podstate samo. A keď som sa opýtala Danka, či vie, ako by sa malá mohla volať, zrazu povedal Maia. A nechápala som, lebo to isté meno som mala v hlave ja. To meno si sama vypýtala, tak to berieme,“ vysvetlila Dominika.

Od seriálu si nateraz dáva pauzu nielen pre tehotenstvo, ale aj aby znížila možné riziko nákazy. Ako Sisu v Oteckoch ju teda nejaký čas neuvidíte. Plánuje návrat? 

„Na televízne obrazovky sa vrátim, keď to sama pocítim, že je správny čas. Rozhodne je pre mňa dieťatko priorita. Je to výnimočné obdobie v mojom živote a hodlám mu venovať maximálnu odovzdanosť, pozornosť a energiu,“ hovorí herečka, ktorá na prácu momentálne ani nemyslí.

TIP NA ČLÁNOK: Sisino tajomstvo vyplávalo na povrch. Čo sa jej podarilo zamlčať?

Divákom však začala chýbať ani nie deň po tom, čo ako Sisa opustila seriál. Dominiku záplava krásnych odkazov veľmi teší a k svojmu odchodu sa viackrát vyjadrila aj na Instagrame. 

„Moji milí, denne mi píšete, či odídem z Oteckov. Áno, na istý čas určite. Rozhodla som sa, nielen kvôli pandémii a bezpečnosti, že chcem zvyšok tehotenstva a materskú stráviť bez práce. Viem, že vám bude chýbať, ale hádam chápete, čo je v živote matky priorita. Ďakujem za vašu lásku a priazeň," dodala s tým, že na obrazovky sa potom vráti ako veľká strela.

„Ďakujem za správy plné lásky. Vidím, že moja práca má zmysel a teším sa, že som vás mohla tak baviť, tešiť a rozosmievať. Nezúfajte, Kavaška nekončí, ale ešte len začína.“

Sledujte Oteckov v stredu 24. marca o 17.55 h na Markíze a už teraz na VOYO, kde nájdete päť epizód dopredu! 

 

TIP NA ČLÁNOK: Hviezda Oteckov sa podelila o vzácny moment. Z tohto sa roztopíte

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Oteckovia - v pondelok, 12. apríla, o 17.55!
Sledujte celé epizody na