Oteckovia cover

MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 17:55 •

Dominika Kavaschová mesiac pred pôrodom: Slová, ktoré potešia každú ženu

02. 03 2021 07:00 | nb
Dominika Kavaschová
Dominika Kavaschová Foto: Instagram/donda_kawa
Dominika Kavaschová
Dominika Kavaschová
Dominika Kavaschová

Herečka nešetrí úprimnosťou.

Herečka Dominika Kavaschová alias Sisa z Oteckov čaká prvé dieťatko. Partnerovi, hercovi Danielovi Fisherovi, privedie o niekoľko týždňov na svet dcérku, ktorej vybral krásne meno.

Dominika je od samého začiatku k fanúšikom úprimná. Delí sa s nimi nielen o radosti, ale aj starosti spojené s týmto nádherným, no pre mnohé ženy náročným obdobím.

Aktuálne zverejnila fotku s úprimným popisom, ktorým chce posmeliť všetky nastávajúce maminy. „Pozdravujem všetky tehotné ženy. Byť tehotná je nádherné, ale aj veľmi náročné, najmä v tejto dobe. Chýba nám spoločnosť, rodina, s kým by sme ten dar, čo prežívame, chceli zdieľať. Baby, všetkým nám držím palce. Sme brutál! Ten koktejlík hormónov, to je teda niečo,“ napísala herečka a upokojila všetky tehotné, že v tom nie sú samy.

KVÍZ LEN PRE DÁMY: Ktorou ženou z Oteckov by ste boli?

„Je dôležité vedieť, že plačeme všetky. Aj máme nervy, aj nám rovnako všetko padá. Aj zle spíme, aj sa obávame všetkého. To je normálne. Objímam vás na diaľku a prajem veľa síl a trpezlivosti a minimálne takého milujúceho chápajúceho a dobrého partnera ako mám ja. Sme kráľovné,“ dodala Dominika.

Dominikine fotky nájdete v galérii.

Sledujte Oteckov v utorok 2. marca o 17.55 h na Markíze a už teraz na VOYO, kde nájdete päť epizód dopredu!

 

TIP NA ČLÁNOK: Premena Karinka Qayumovej. Na kučeravú hrivu zabudnite

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Oteckovia - v piatok, 16. apríla, o 17.55!
Sledujte celé epizody na