MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 17:55 •

Zákulisie Oteckov: Ktorý herec najviac prekvapil a kedy sa na pľaci zvýši hlas

20. 02 2021 12:00 | nb
Oteckovia
Oteckovia Foto: Instagram/oteckovia

Toto diváci o seriáli doteraz ani len netušili.

Seriál Oteckovia beží na obrazovkách už štvrtý rok a teší sa mimoriadnej diváckej obľube. No tento úspešný projekt nie je len o hercoch, tvoria ho aj desiatky ľudí zo zákulisia.

Oteckovia majú za sebou už viac než 500 odvysielaných epizód, a tak sa tí najpovolanejší vyjadrili k jeho úspechu. Jeden z režisérov, Vlado Fisher, prezradil, ktorí herci ho najviac prekvapili. Priznal aj to, čo bola najväčšia výzva a kedy sa bál, či už neprestrelil.

Dada Duditsová je zasa herecká koučka pre deti, ktorá má od samého začiatku na starosti celý detský tím. Dnes už je počet už o niečo menší, keďže z tínedžerov sú plnoletí. Dada si zaspomínala na začiatky a zhodnotila pokrok detí. Kedy na ne zvýši hlas a ako si dokázala získať rešpekt takej veľkej skupiny detí?

Obaja sa zhodli na tom, že tie najnáročnejšie, no zároveň najlepšie nakrúcania sú tie skupinové v exteriéroch. „Bicyklovanie, stanovačka, výlety alebo škola v prírode, na tie exteriéry máme najlepšie spomienky,“ hovorí.

Sledujte video, v ktorom sa dozviete, čo ste doteraz o seriáli netušili a pripomeniete si tie najkrajšie hromadné scény.

 

Sledujte Oteckov v pondelok 22. februára o 17.55 h na Markíze!

 

TIP NA ČLÁNOK: Adam svojim blízkym pripravil šok. Má dcéru

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Oteckovia - v pondelok, 8. marca, o 17.55!
Sledujte celé epizody na