Oteckovia cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Dominika Kavaschová prezradila pohlavie a meno bábätka

02. 02 2021 13:30 | nb
Dominika a Dano
Dominika a Dano Foto: Instagram/donda_kawa
Dominika Kavaschová
Dominika Kavaschová

Herečka čoskoro privedie na svet prvé dieťatko. Fanúšikovia už vedia, čo to bude.

Dominika Kavaschová alias Sisa z Oteckov si dala od práce pauzu, aby sa venovala sebe a bábätku, ktoré nosí pod srdcom. S priateľom, hercom Danielom Fisherom, sa onedlho stanú rodičmi a už nejaký čas vedia, či to bude chlapček alebo dievčatko.

To si nechávali istý čas pre seba, no teraz herečka podľa všetkého prezradila fanúšikom nielen pohlavie, ale aj meno. „Kto je v brušku?“ napísala do fotky v príbehu a v tom nasledujúcom odpovedala, že „Maia“ a doplnila ružovú kvetinku. Herečka doslova žiari šťastím a spokojnosťou aj napriek problémom, ktoré sprevádzajú nejednu tehotnú ženu.

TIP NA ČLÁNOK: Tehotná Dominika Kavaschová. Takéto bolo jej posledné nakrúcanie Oteckov

Aj na tieto záležitosti si pýta rady na Instagrame a nedávno sa pochválila aj výbavičkou, s ktorou si cielene dávali načas. Dominika prezradila, že nič nové nemieni kupovať a veci, ktoré bude používať, rada posunie ďalej. S partnerom sú totiž odporcami tzv. fast fashion a chcú predchádzať zbytočnému tvoreniu odpadu. Viac o tejto téme si prečítajte TU.

V stredu 3. februára Markíza odvysiela už 500. epizódu Oteckov. Fanúšikov pri tejto príležitosti čaká skvelá súťaž. Zapojte sa TU!

Sledujte Oteckov v utorok 2. februára o 17.55 h na Markíze!

 

TIP NA ČLÁNOK: Zaspomínajte si na úplne prvú epizódu Oteckov. Kto sa najviac zmenil?

Upútavka

 
Oteckovia - v piatok, 10. júna, o 17.55 (a už teraz na VOYO)!
Sledujte celé epizody na