MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 17:55 •

Už čoskoro mama Dominika Kavaschová: Pred pôrodom ešte stihla natočiť videoklip

28. 01 2021 10:00 | markiza.sk
Dominika Kavaschová
Dominika Kavaschová Foto: Instagram/donda_kawa

Herečku aj práve preto fanúšikovia zbožňujú.

Dominiku Kavaschovú milujú jej fanúšikovia nielen vďaka jej divadelným postavám a účinkovaniu v obľúbenom seriáli Oteckovia, ale aj pre jej spevácky talent. Spolu s Andreou Bučko tvoria mimoriadne obľúbené duo, ktoré už stihlo vydať aj spoločný album s názvom Morena.

Ten pomyselne pokrstili videoklipom k pesničke Neviditeľná žena, ktorá má na kanáli YouTube už vyše 1,2 milióna pozretí. Nasledovala skladba Diva a tentoraz prichádzajú s novinkou Cúvam vpred!


„Ak ma máš rád, otočm ma sám, nedovoľ mi nacúvať späť k nám,“ spievajú dievčatá v ich sviežej novinke. Pieseň nahrali s uznávaným bubeníkom Martinom Valihorom.

zdroj: Instagram/donda_kawa

„Na albume nahrala väčšinu piesní skvelá bubeníčka Ema Kakarová, s ktorou aj koncertujeme a plánujeme koncertovať. No ešte predtým, než sme sa s ňou dali dokopy, sme mali s Martinom dávnu kamarátsku dohodu, že raz spolu niečo nahráme. Keď sme dorobili základ ‚Cúvam vpred‘, uvedomili sme si, že to je presne tá pieseň, v ktorej by bolo krásne zachytiť hudobný dialóg s mužskou protipólnou energiou. Vnímali sme ju ako taký rýchly rútiaci sa vlak plný emócií zo vzťahu, z ktorého sa nedá vystúpiť, aj keď už človek cíti, že by už možno mal. Martinove bicie atmosféru úplne presne podporili, bola to česť spolupracovať s takým ostrieľaným hudobníkom, ktorý svoj talent šíri aj so svetovými hudobnými špičkám,“ hovorí nadšene Andrea Bučko.

„Keď si dve kamarátky prejdú podobnou životnou skúsenosťou a jedna sa druhej zdôveruje, tá druhá to hneď pochopí a dokáže byt oporou, lebo to dôverne pozná. A keď už má jedna nadhľad, spoločne sa vedia popri tom všetkom, čo ich trápi, zasmiať na vlastnom konaní. Navzájom sa utešia a napokon opäť nájdu silu žiť naplno, tvorivo, radostne. Presne také situácie vznikajú bežne aj v takom aute. Auto symbolizuje nielen ten bezpečný intímny priestor, kde sa môžete vyplakať a vykričať (schválne, koľké to poznáte?), ale aj ten pocit slobody, dynamickosti... Vzduch, vietor, rýchlosť, dobrodružstvo. To všetko sa skrýva v takej jazde. Aj naše fanúšičky nám často posielajú videá práve z auta, kde si nájdu chvíľku pre seba a svoje prežívanie s našou hudbou. Sú to krásne a vzácne videá“, uzatvára Dominika.

Videoklip vznikol na parkovisku SND. Pozrite si ho nižšie.

Andrea Bučko a Dominika Kavaschová - Cúvam vpred!

 

Seriál Oteckovia s Dominikou Kavaschovou sledujte aj vo štvrtok o 17.55 h na Markíze.

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Oteckovia - v pondelok, 1. marca, o 17.55!
Sledujte celé epizody na