MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 17:55 •

Marek obral Luciu o peniaze, takto sa mu pomstí. Pomôže jej nečakaný komplic

27. 01 2021 07:00 | nb
Lucia (Monika Hilmerová)
Lucia (Monika Hilmerová) Foto: TV Markíza

Marek bude za svoj podraz pykať. Kto sa prikloní na Luciinu stranu?

Lucia sa vždy svedomito starala o druhých a často svoje potreby a túžby odsúvala na vedľajšiu koľaj. Keď sa s Vladom aj pre kapitánovu nezodpovednosť dostanú do finančných problémov, obaja bojujú, aby zachránili rodinný podnik.

Po tom, ako oteckovia vykopali starú truhlicu, v ktorej boli namiesto hotovosti staré haraburdy, si Lucia spomenie, že ide o krabičku, do ktorej ona s Marekom pred rokmi uložili svoje poklady. Staré autíčko, bábika či fotky sú dôkazom, že truhlica pokladov patrila malým Bobulovcom.

Lucia si však spomenie aj na to, že do nej ukryla cennú známku, ktorú jej dal dedko. Mala mať obrovskú hodnotu a Lucia by ju v časoch najväčšej finančnej tiesne mohla slušne speňažiť. Lenže známka v krabici nie je, Marek ju ešte na základnej škole za Luciiným chrbtom vymenil so spolužiakom...

TIP NA ČLÁNOK: Nepríjemné prekvapenie pre Dorku. Ako nájde Lukyho po príchode zo školy?

Keď vysvitne, že naozaj mala veľkú hodnotu a Lucia by za ňu dostala až sedemtisíc eur, jej pokojnej povahe je koniec. Nahnevaná Lucia chce, čo jej patrí a keď to nepôjde po dobrom, rozhodne sa na Mareka použiť iné zbrane. Petra jej v tom veľmi rada pomôže.

 

Sledujte Oteckov v stredu 27. januára o 17.55 h na Markíze!

 

TIP NA ČLÁNOK: Je to vôbec ona? Ľudia Tamaru s novým imidžom takmer nespoznávajú

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Oteckovia - v pondelok, 1. marca, o 17.55!
Sledujte celé epizody na