MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 17:55 •

Zuzka Kraváriková oslavovala. Veľký deň v živote mladej herečky

04. 01 2021 11:00 | nb
Zuzka Kraváriková
Zuzka Kraváriková Foto: Instagram/zuzana_kravarikova
Zuzke urobila radosť aj originálna torta.
Zuzka oslávila príchod nového roka a svoje 20. narodeniny.
Zuzka Kraváriková oslávila 20 rokov.

Na novoročnú oslavu mala o jeden dôvod viac.

Zuzka Kraváriková strávila tak ako všetci zodpovední občania vianočné sviatky vo svojej bubline - v pokojnom kruhu najbližších. Rovnako privítala aj príchod nového roka. Nielenže ako väčšina ľudí oslávila Silvestra, ale v prvého januára oslávila okrúhle 20. narodeniny.

„Tak a je to. 20 rokov na svete, Posledné -násť mám za sebou. Akosi viac bilancujem pri takýchto osobných míľnikoch a vychádza mi z toho to najpodstatnejšie a to, že ďakujem. Ďakujem, že mám toľko šťastia v živote, toľko zdravia, toľko lásky a toľko príležitostí. Ďakujem všetkým, ktorí za to môžu a aj vám všetkým, ktorí ste pri tom so mnou,“ napísala Zuzka pod najnovšie fotky na Instagrame.

Kráska sa nahodila do sviatočného a so šampanským v ruke zavinšovala fanúšikom. „Priatelia, všetko dobré do nového roku. Nech je to pre nás všetkých aspoň sčasti rok smiechu, radosti a lásky,“ napísala k fotkám, na ktorých sama žiari šťastím.

Následne pridala aj fotky z narodeninovej oslavy. Zuzka sa pochválila krásnou tortou a do ďalšieho roka svojho života, ale aj toho kalendárneho, vstúpila s úsmevom na tvári. Všetko najlepšie!

Fotky z oslavy nájdete v galérii.

TIP NA ČLÁNOK: Najzásadnejšie momenty Oteckov. Pozrite si scény, ktoré kompletne zmenili dej

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Oteckovia - v utorok, 26. januára, o 17.55!
Sledujte celé epizody na