MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 17:55 •

Najzásadnejšie momenty Oteckov: Pozrite si scény, ktoré úplne zmenili dej

01. 01 2021 14:00 | nb
Herci z Oteckov
Herci z Oteckov Foto: TV Markíza

Ktorá zo zmien najviac prekvapila vás?

Seriál Oteckovia divákom neustále prináša nové zápletky a zmeny. Ani posledná séria nebola výnimkou. V deji sa objavili nové postavy, jedna postava seriál opustila a zaujímavo sa vyvíjali aj milostné aj rodinné vzťahy Oteckov.

Pozrite si tie najzásadnejšie scény, ktoré ovplyvnili dej a životy seriálových hrdinov. Ktorá zmena bola pre vás najradikálnejšia?

Alicin odchod

Obľúbená učiteľka, ktorú milovala nielen jej trieda, ale aj Tomáš, odišla do Austrálie. Tam totiž žije jej mladšia sestra, ktorú Alica musela vytiahnuť z problémov. Tamaru tým postavila do nepríjemnej situácie - musela si za ňu rýchlo hľadať náhradu - a Tomáš ostal opäť single.


Príchod Vlada Bielika staršieho

Keď Vlado skončil vo väzení, vyzeralo to, že sa nevyhne pobytu za mrežami. Z basy ho vytiahol jeho vlastný otec a zároveň policajný kapitán na dchodku, Vladmimír Bielik starší. Príchodom kapitána sa život Bielikovcov obrátil hore nohami.

Najprv to bolo náročné len pre Vlada, potom aj pre Luciu a jeho vnukov. Nakoniec sa zistilo, že kapitán lieta v problémoch. Jeho gamblerstvo ho dohnalo do finančných problémov, na nejaký čas zmizol a stal sa z neho bezdomovec.


Fifo sa stal obeťou šikany

Svedomitého a zodpovedného študenta Fifa Bielika v škole šikanujú. Pod palcom to má spolužiak Boris, ktorý do toho celého zapletie aj Beky. Tá sa mu páči, no Beky si rýchlo uvedomí, čo je Boris zač. Nakoniec s Fifom skončia ako pár, no ešte predtým musia čeliť nepríjemným útokom, ktoré sa neustále stupňujú. Zasiahnuť musia aj rodičia a psychologička.


Ďalšie významné scény z Oteckov nájdete na nasledujúcej strane.

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Oteckovia - v utorok, 26. januára, o 17.55!
Sledujte celé epizody na