MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 17:55 •

Prvé slová Dominiky Kavaschovej o tehotenstve. Už vedia pohlavie bábätka

20. 11 2020 14:35 | Teleráno, nb
Dominika a Dano
Dominika a Dano Foto: Instagram/donda_kawa

Čo sa zmenilo, odkedy je herečka tehotná?

Dominika Kavaschová je v radostnom očakávaní a s partnerom, hercom Danielom Fisherom čakajú prvé bábätko. Obaja žiaria šťastím a herečka sa rada podelila o krásnu správu aj s fanúšikmi na Instagrame. Z tehotenstva tajnosť nerobí a naďalej nakrúca.

Vzhľadom na momentálnu situáciu si však Dominika dáva mimoriadny pozor na zdravie, okrem práce nechodí nikam a trávi čas doma v bezpečí s priateľom. Rodina a kamaráti jej chýbajú, no obozretnosť je teraz na mieste.

TIP NA ČLÁNOK: Herečka zverejnila prvú fotku s bruškom. Je prekrásna!

Dominiku s dvoma kolegami z Oteckov reportérka Telerána zastihla v novom zdravotníckom zariadení, ktoré otvárali. Vlado Kobielsky s Filipom Tůmom prezradili, ako sa teraz o seba starajú a čo majú v rámci testovania za sebou a Dominika prezradila viac aj o tehotenstve.

Budúci rodičia vedia, či to bude chlapček alebo dievčatko a Dominika už začína cítiť prvé pohyby dieťatka, ktoré reaguje aj na jej hudobnú tvorbu. Herečka spieva v rámci zoskupenia Morena a hudbe sa venuje aj Dano s jeho Orchestrom Jeana Valjeana. Ich prvým hitom je tanečný pieseň Donďa, ktorý venoval Dominike a spolu si zahrali v zamilovanom klipe.

Viac sa dozviete v reportáži: 

 

Sledujte Oteckov v piatok 20. novembra o 17.55 h na Markíze!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Oteckovia - v utorok, 26. januára, o 17.55!
Sledujte celé epizody na