MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 17:55 •

Verejné vyznanie lásky: „Donďa“ je hviezdou toho najromantickejšieho klipu

12. 10 2020 13:00 | nb
Dano Fischer a Dominika Kavaschová - Donďa
Dano Fischer a Dominika Kavaschová - Donďa Foto: Instagram/donda_kawa

Herec svojej láske Dominike zložil krásnu pieseň, ktorá má aj originálny vizuál. Takýto song tu ešte nebol!

Seriálová Sisa z Oteckov, herečka Dominika Kavaschová, je v súkromí šťastne zadaná. Jej partnerom je kolega Daniel Fischer, s ktorým sa poznajú už roky. Napriek tomu, že okolo seba neustále krúžili, až nedávno si uvedomili, že k sebe patria.

Lásku k „Dondi“, ako Dominiku volajú kamaráti, premenil herec na pieseň, ku ktorej vznikol ten najzamilovanejší videoklip. Aktérmi sú len Dominika a Dano a nechýba tu ani humor, ktorý im je vlastný. Text nie je len romantický, ale aj vtipný a melódia sa vám zaručene dostane pod kožu.

„Ten najtalentovanejší človek, akého poznám, štartuje to, o čom vždy sníval a ja sa neskutočne teším a z celého srdca mu to prajem. Celé CD Orchestra Jeana Valjeana je fantastické, nadupané a je to parádna tanečná hudba, ktorá ide v hlave potom celé dni dokola a neviete sa jej zbaviť. Viem, o čom hovorím. Je to niečo, čo tu na Slovensku chýbalo, veci kvalitné textom aj hudobným prevedením. Som na vás hrdá, chlapci,“ píše herečka na adresu frajerovej skupiny.

Orchester Jeana Valjeana je zoskupenie, kde s Danielom Fischerom pôsobia aj Daniel Zulčák, Lukáš Dóza, Vojto Geleta a Juraj Varga.

“Svoju kariéru začínajú piesňou, ktorú mi Danko zložil, keď sme boli spolužiaci pred desiatimi rokmi. Zložil veľa osudových piesní pre ženy, ktoré kedysi miloval a jednu pre kamarátku, z ktorej sa nakoniec jeho osudová žena skutočne stala,“ píše hrdá Donďa.

Pozrite si výsledok:


TIP NA ČLÁNOK: Sisa s Tomášom spolu strávia noc. Obaja si to poriadne užijú

Sledujte Oteckov v pondelok 12. októbra o 17.55 h na Markíze!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Oteckovia - v utorok, 26. januára, o 17.55!
Sledujte celé epizody na