MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 17.55 •

Už to nie je len slovná šikana. Po fyzickom útoku na Beky idú zbiť Fifa

08. 10 2020 07:00 | nb
Beky (Lara Baranová)
Beky (Lara Baranová) Foto: TV Markíza
Zákulisie nakrúcania
Fifovi pomohla školská psychologička.
Fifo a Beky

Skúsenosti so šikanou majú aj samotní herci. Prehovorilo ďalšie dievča.

Šikana je aktuálnou témou v Oteckoch, kde jej dlhodobo čelí nielen Fifo, ale teraz už aj Beky (Lara Baranová). Tá sa zamotala medzi Fifa a jeho šikanovateľa Borisa a ocitla sa v naozaj nepríjemnej situácii.

Aby mala Beky pokoj, dáva Borisovi opisovať úlohy. Evidentne sa mu páči, veď Boris jej navrhol, aby sa vykašľala na Fifa a kamarátila sa radšej s ním. Lenže na jej priateľstve s Fifom sa nič nezmení a nepáči sa jej, že chalani robia Fifovi stále viac zle.

TIP NA ČLÁNOK: Šikana v Oteckoch. Prehovorili hlavní aktéri nakrúcania

Tentoraz to už zájde priďaleko a aj Beky pocíti na vlastnej koži šikanu. A nielen verbálnu, ale rovno fyzickú. Hneď po nej to má „schytať“ Fifo. Pozrite si ukážku toho, ako sa šikana v Oteckoch vystupňovala až do fyzického násilia:

 

Šikanovaním si v skutočnosti prešlo aj jedno z dievčat zo seriálovej triedy. Jasmina Andrašová v rozhovore prezradila, kedy a ako šikanovali ju. Ako proti útokom bojovala a ako sa jej podarilo s nepríjemnosťami skoncovať? Pozrite si rozhovor:

 
 

Ak si sa stal/a aj ty obeťou šikany alebo si bol/a jej svedkom, nezostávaj potichu. Pomôžeme ti na stránke https://www.odpisemeti.sk/

Sledujte Oteckov vo štvrtok 8. októbra o 17.55 h na Markíze!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Oteckovia - v pondelok, 26. októbra, o 17.55!
Sledujte celé epizody na