MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Karinka Qayumová opísala svoje herecké začiatky: Zaspomínala si na svoj prvý kasting

14. 05 2020 16:30 | KN
Rišo a Karinka odpovedajú na otázky fanúšikov
Rišo a Karinka odpovedajú na otázky fanúšikov Foto: TV Markíza

Roman Juraško vyspovedal mladých hercov zo seriálu Oteckovia otázkami, ktoré napísali ich fanúšikovia.

Karinka je zo športovej rodiny a z 80 % po tatinovi

Tak znela jej odpoveď na otázku, po kom zdedila Karin herecký talent. Herečka priznáva, že nikto z jej rodiny nie je hercom, všetci sú viac do športu. Ak by však mala povedať, po kom zdedila komunikačné schopnosti, určite by označila svojho tatina.

Tiež prezradila, ako vyzeral kasting, ktorý absolvovala s maminou už ako 10-ročná. Vtedy ešte nevedela, akú postavu bude znázorňovať ani, o aký seriál pôjde. Všetko sa dozvedela až neskôr. Možno keby vtedy vedela, že získala rolu v budúcom najúspešnejšom projekte celej televízie, tešila by sa ešte viac!

Fanúšikov tiež zaujímali jej krásne vlasy, ktoré si počas koronakrízy ostrihala. Ako to len robí, že sú také husté?! Na to má Karinka jasnú odpoveď - genetika. Nepoužíva žiadne špeciálne šampóny ani prípravky, za svoju korunu krásy vďačí svojim rodičom.

Rišo sa teší z postupného uvoľňovania opatrení, nezabúda však na prevenciu

Richard prezradil, že sa chce venovať tomu, k čomu je vedený celý život - herectvu. Plánuje si podať prihlášku na VŠMU, odbor herectvo a pokračovať tak v rodinných šľapajach svojho otca a starého otca. Najlepšie sa mu vraj točí s Oliverom, Karinkou a so Zuzkou, pretože sú podobná veková kategória, zároveň však tvrdí, že má rád prítomnosť každého jedného kolegu, pretože sú všetci veľmi ľudskí.

A ako prežíva izoláciu? Dobre. Teší sa z postupného uvoľňovania opatrení, pretože sa začal stretávať s kamarátmi, zdôrazňuje však, že s rúškami, pretože si všetci musíme dávať ešte stále všetci pozor.

Fanúšikov tiež zaujímalo, čo má Rišo spoločné so seriálovým Dominikom, načo odpovedal, že snahu všetkému sa rozumieť a mať všeobecný prehľad. Naopak to, čo spoločné nemá, je introvertná povaha a množstvo prečítaných kníh, čo by však chcel do budúcna zmeniť. Ale dosť už prezrádzania, šup na video!


Komentáre ( 0)