MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Aký je deň Lary Baranovej? Pozrite, aký perfektný cheesecake zvládla urobiť úplne sama!

14. 05 2020 14:00 | KN
Lara Baranová nám prezradila, čo robí celé dni
Lara Baranová nám prezradila, čo robí celé dni Foto: Lara Baranová
Ranná hra
Kuchtenie jej ide!
Toto je ten povestný cheesecake

Detská hviezda Oteckov, Lara Baranová, nám prezradila, čo robí doma celé dni.

Ráno sa zábava na záhrade, potom v kuchyni

Seriálová Beky nám prezradila, že sa zvykne hrávať so psíkom svojich susedov, pretože vlastného nemá. Po psíkovi veľmi túži, no rodičov zatiaľ nepresvedčila. Možno aj práve takto chce rodičov presvedčiť, že by toho svojho ľúbila ako koňa a starala by sa oňho s radosťou, však?

Po hravých chvíľach sa poberie do kuchyne, kde sa venuje svojej ďalšej obľúbenej činnosti - kuchteniu. Lara vraj dokáže urobiť ten najlepší cheesecake pod slnkom, a to úplne sama! Veď aj dobre vyzerá, nazrite do galérie.

Tip na článok: Ste doma a zaháľate? Inšpirujúci Tobiasko Král postavil s otcom dom z dreva!

Škola, škola, škola... a pohyb!

Larin deň však nie je len o zábave, ale aj o povinnostiach, a to konkrétne tých školských. Mnohé rodiny zostali v pomykove, keď vláda nastolila domácu školu a museli tak úplne prekopať systém, na ktorý sú doma zvyknutí. Lara to však s rodičmi hravo vyriešila, a to konkrétne školským organizérom, ktorý si vyrobila, ako inak, sama. Ten jej pomáha sa v školských povinnostiach lepšie orientovať. Ďalšou dôležitou súčasťou správnej životosprávy je pohyb, a preto po škole nasadne s mamou na bicykel a idú brázdiť cestičky za dedinou. Po výdatnom pobyte v prírode sa hneď lepšie zaspáva.

Komentáre ( 0)