MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Izabelka z Oteckov nám ukázala, ako vyzerá jej deň: To tempo jej môžeme len závidieť

29. 04 2020 17:00 | KN
Čo robí doma Izabelka?
Čo robí doma Izabelka? Foto: Izabelka Gavorníková
Takto vyzerá deň Izabelky Gavorníkovej
Takto vyzerá deň Izabelky Gavorníkovej
Takto vyzerá deň Izabelky Gavorníkovej

Detská hviezda seriálu Oteckovia Izabelka Gavorníková nám prezradila, ako vyzerá jej momentálna denná rutina.

Ak má málo úloh, pridá si

Po bežných ranných rituáloch si Izabelka sadne so svojou maminou k školským úlohám. Ako sama tvrdí, školou sa zaťažená byť necíti. „Momentálne som tretiačka, pán učiteľ nás príliš nezaťažuje a robím si dobrovoľne aj online cvičenia navyše."

Snaží sa tráviť čas na čerstvom vzduchu

Keď má chvíľu voľna, ktoré nemusí tráviť učením, ide tam, kam ju to ťahá najviac - von. Na záhrade sa spolu s domácimi zvieratkami a sestričkou tešia zo svojej prítomnosti a ak ich záhrada omrzí, zájdu aj do prírody. „Občas sa vyberieme do prírody na prechádzku s naším psíkom Enzom. Ideme tam, kde nie sú ľudia, preto na fotkách nemám rúško, ale dýcham čerstvý vzduch. Inak rúško, samozrejme, nosím," uisťuje Izabelka.

Nezabúda rozvíjať svoju kreativitu

Ako by to bolo, keby umelecká duša nemala možnosť kvitnúť? Izabelka veľmi dobre vie, čo je pre ňu dobré, a preto nezabúda tvoriť. „Počúvam hudbu, čítam, niečo si vyrábam, tancujem. Napríklad mám aj online tréningy z hiphopu." Niet sa čo čudovať, že po týchto celodenných aktivitách padne večer do postele, kde si rada prečíta dobrú knihu alebo nechá čítať otecka. „Tatinko nám rád číta z encyklopédie nejakú tému, naposledy napríklad o Krištofovi Kolumbovi alebo Leonardovi da Vincim," prezrádza nadšene malá seriálová hviezda. Potom sa už spokojne poberie do ríše snov.

Ak chcete vidieť Izabelkin deň na fotkách, pozrite si našu galériu!

Komentáre ( 0)