MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 17.55 •

Dominika Kavaschová spieva?! Z tohto jej hitu nebudete vedieť odtrhnúť uši ani oči

15. 04 2020 12:00 | KN
Dominika Kavaschová
Dominika Kavaschová Foto: TV Markíza

Známa slovenská herečka, hviezda seriálu Oteckovia, Dominika Kavaschová, pravidelne a rada baví fanúšikov svojím instagramovým profilom.

Od formálnej postavy k temperamentnej Sise

Popularita Dominiky Kavaschovej vzrástla vďaka hlavnej úlohe v seriáli Chlapi neplačú, v ktorom hrala zodpovednú matku malého Paľka. Potýkala sa s rôznymi nástrahami, ktoré život prináša slobodnej mamičke s malým dieťaťom. Jej postava však bola formálna, o to viac bola prekvapujúca jej úloha temperamentnej a živelnej postavy Sisy v seriáli Oteckovia, ktorú stvárňuje, ako inak, taktiež výborne. Vo viacerých úlohách ju môžete vidieť aj na doskách Slovenského národného divadla, ktorého je Dominika dlhoročnou členkou.

Keď domáca izolácia plodí…

A to veru plodí! Svedčí o tom najmä nemalé množstvo príspevkov rôznych celebrít či necelebrít, ktoré sa rozhodli čas doma využiť na svoju tvorbu. Medzi nimi je aj Dominika Kavaschová a Andrea Bučko, ktoré sa rozhodli natočiť k svojej piesni Neviditeľná žena vtipný videoklip zo, samozrejme, domáceho prostredia. No pozor, varujeme! Ak raz videoklip zhliadnete, budete si ho púšťať zas a znova, až kým nebudete vedieť text od slova do slova naspamäť.

Pozrite si tento nový hit!

Zdroj: YouTube/Andrea Bučko

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Oteckovia - v pondelok, 30. novembra, o 17.55!
Sledujte celé epizody na