MARKÍZA • PONDELOK - STREDA • 17:55

Zuzka Kraváriková sa nakoniec odhodlala. Prehovorila o priateľovi

17. 03 2020 11:00 | nb
Zuzka s bratom Vladkom
Zuzka s bratom Vladkom Foto: Instagram/zuzana_kravarikova

Herečka sa vyjadrila k tomu, či je v súčasnosti single.

Mladá herečka Zuzka Kraváriková bude čoskoro maturovať, no aj tak si našla čas splniť svoj dlhodobý cieľ. Už dávnejšie totiž plánovala nakrúcať videá na YouTube a to sa jej konečne podarilo. Svetlo sveta tak uzrelo jej úplne prvé video, v ktorom odpovedala na päť najzaujímavejších otázok, ktoré jej položili fanúšikovia na Instagrame.

Zuzka, ktorú okrem Oteckov poznáte aj z Tvoja tvár znie povedome, hneď v prvej otázke nadviazala na obľúbenú šou. Na ktoré svoje vystúpenie spomína najradšej, ktoré bolo pre ňu najnáročnejšie a ktoré si najviac užila?

TIP NA ČLÁNOK: Zuzka Kraváriková žne úspech! Takto na ňu zareagovala svetová hviezda

Zuzka zároveň aj priblížila svoju cestu k herectvu. A prečo sa mladá youtuberka rozhodla prezentovať pod menom Zana? Zuzka vysvetlila aj pôvod svojej novej prezývky, pod ktorou sa odteraz bude fanúšikom na YouTube prihovárať.

Jej priaznivcov zaujímalo aj to, či má recept na to, ako rýchlo schudnúť. Zuzkina odpoveď prekvapila! A na záver to najbulvárnejšie - má doteraz single herečka frajera? Odpoveď sa dozviete vo videu. Čo hovoríte na novú youtuberku Zanu?


Sledujte seriál Oteckovia v utorok o 17.55 h na Markíze a už teraz na VOYO!

 

Komentáre ( 0)