MARKÍZA • PONDELOK - STREDA • 17:55

Adam Ďurica mal súkromný koncert: Spôsobil neskutočný rozruch

10. 03 2020 19:00 | nb
durica.png
durica.png

Pozrite si exkluzívne zábery z jeho súkromného koncertu.

V seriáli Oteckovia ste mohli vidieť príjemné osvieženie. Spevák Adam Ďurica sa totiž na chvíľku stal jedným z nich a vyskúšal si herecké povolanie. Pre Adama to síce nebola prvá herecká skúsenosť, vždy však hrá sám seba, čo mu absolútne vyhovuje. Byť hercom, hoci len na chvíľu, je preňho predsa len jemne stresujúce.

"Je to niečo úplne iné, než na čo som zvyknutý. Tu som mal pár vetičiek a pre mňa je to úplný stres, či si to zapamätám. Rolu mi napísali čo najviac na mieru, ja by som asi ani nedával nejaké iné úlohy. Som veľmi rád, ako jednoducho je to vymyslené," hovorí s úsmevom Adam, ktorý do zabehnutej partie skvele zapadol. Bol to preňho príjemný čas strávený s profesionálmi, no aj s kamarátmi. "S mnohými hercami sa už dlhšie poznáme."

V seriáli populárny spevák poriadne zamiešal karty, ohúril ženy a v mužoch vyvolal miernu žiarlivosť. Pozrite si scénu, ktorá sa do epizódy nedostala. Kým ženy sú z Adamovho vystúpenia hotové, chlapi majú kyslé tváre. Takáto atmosféra sa v pizzérii často nevidí. Pozrite si celé Adamove vystúpenie s pesničkou "Zatancuj si so mnou" a zábery, ktoré inde neuvidíte:

 

TIP NA ČLÁNOK: Adam Ďurica vystúpil z komfortnej zóny. Nová úloha mu dala zabrať!

Sledujte seriál Oteckovia v stredu 11. marca o 17.55 h na Markíze a už teraz na VOYO!

 

Komentáre ( 0)