MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 17:55

Alex dostane bitku od ženy. Príde ešte k horšiemu!

28. 01 2020 06:00 | nb
Kika (Silvia Soldanová)
Kika (Silvia Soldanová) Foto: TV Markíza

Mala na to pádny dôvod. Toto by nahnevalo každú ženu.

Alex sa márne snaží budovať vzťah so slobodnou mamičkou Kikou. Tú stretol pri kočíkovaní a vyzeralo to, že Kika by mohla byť po dlhej dobe tá pravá. Lenže Otecko to chtiac-nechtiac kazí.

Najprv Kiku odradilo, keď počas ich posteľných radovánok vošli do bytu bez pozvania Sisa s Maxom. Kika tak zistila, že Alex má okrem dcérky ešte aj syna a musela to predýchať.

Neskôr ju Alex v posteli niekoľkokrát oslovil nesprávnym menom. Povedal jej Ema! A keďže sa to opakovalo, Kika mala právom obavu, či Alex nie je do Emy zamilovaný. A tak si s ňou dala stretnutie a všetko o ich vzťahu sa dozvedela.

Teraz prichádza čerešnička na torte, keď Ondro s Alexom objednali svojim polovičkám kytice ruží. Došlo však k zámene, takže kým Ema dostala kvety s vyznaním lásky od Alexa, Kika dostala odkaz "Emulienka, milujem ťa". A toto je naozaj silná káva. Kika vybuchne a Alexovi to zráta.

Sledujte ukážku:

 

TIP NA ČLÁNOK: Petra s Marekom pristihnutí v chúlostivej situácii. Toto už nevysvetlia!

Nenechajte si ujsť seriál Oteckovia v utorok 28. januára o 17.55 h a hneď po odvysielaní si na VOYO môžete pozrieť nasledujúcu časť!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Oteckovia - v pondelok, 24. februára, o 17.55!
Sledujte celé epizody na