MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 17:55

Sexy Slovák hviezdi v Oteckoch. Sledujte bizarný rozhovor

22. 01 2020 11:00 | nb
Vratko Sirági
Vratko Sirági Foto: TV Markíza
Vratko Sirági a Dominika Kavaschová
Vratka poznáte aj z Dopravného servisu Telerána.
Lenka Šóošová a Vratko Sirági už spolu niekoľkokrát moderovali.

Občas sa stane, že v to živom vysielaní nejde podľa predstáv.

Po tom, čo Sisa (Dominika Kavaschová) zistila, že Jaro z väzenia asi tak skoro neodíde, začala vymýšľať, ako sa s ním spojiť. Od jeho obhajoby dali preč ruky nielen Ema s Ondrom, ale dokonca aj Alex. Ten jej odporučil, aby Jara nekontaktovala, lebo by mu mohla len uškodiť. Sisa tak hľadá nové spôsoby, ako sa so svojím frajerom spojiť.

Vybaví si teda vstup v rádiu, kde ju ako nádejnú speváčku spovedá sympatický spíker. Toho si zahral moderátor Vratko Sirági, ktorý v seriáli nad Sisinými odpoveďami nechápavo krúti hlavou. Sisa evidentne nie je žiadna spevácka hviezda a navyše prizná, že s Jarom sú predsa len v spojení, ale tajne. 

Ako si užíval nakrúcanie tejto kurióznej scény sympatický moderátor? "Veľmi ma potešilo, že si to môžem vyskúšať. Bola to pre mňa milá skúsenosť aj vďaka skvelej herečke Dominike Kavaschovej," pochvaľuje si Vratko, pre ktorého to nebola prvá herecká skúsenosť. V minulosti si zahral realitného makléra v seriáli Susedia.

 
 

Fotky Vratka s Dominikou Kavaschovou nájdete v galérii.

Zdroj: Instagram/vratko_s

Nenechajte si ujsť seriál Oteckovia v stredu o 17.55 h a hneď po odvysielaní si na VOYO môžete pozrieť nasledujúcu časť!

 
 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Oteckovia - v pondelok, 17. februára, o 17.55!
Sledujte celé epizody na