MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 17:55

Marek Fašiang vymenil partnerku: Mimoriadne im to pristalo

20. 01 2020 11:10 | nb
Marek Fašiang
Marek Fašiang Foto: TV Markíza
Marek Fašiang
Marek Fašiang a Braňo Deák
Anička Jakab Rakovská a Marek Fašiang

Na parkete doslova žiarili.

Priestory historickej budovy Slovenského národného divadla patrili prvú sobotu po sviatku Troch kráľov jubilejnému 20. ročníku dobročinného Plesu v opere, ktorý u nás aj tento rok oficiálne otvoril plesovú sezónu.

Už tretí rok bola poslaním jedného z najväčších dobročinných podujatí na Slovensku podpora inkluzívneho vzdelávania zdravotne znevýhodnených detí. Finančný výťažok od hostí poputuje na rozšírenie programu na podporu inkluzívneho vzdelávania Kto chýba? aj do materských škôl.

Herec Marek Fašiang má síce krásnu priateľku Terezu, no na jubilejnom 20. ročníku Plesu v opere sprevádzal svoju mamu Ingrid. Spoločne si zatancovali, zabavili sa a podporili dobrú vec.

Pani Fašiangová je generálnou riaditeľkou divadla Nová scéna a práve ona dostala na tento ples pozvanie. Marek v úlohe tanečného partnera bol jej prvou voľbou.

V Teleráne rozprávali nielen o Plese v opere, ale aj o Marekových hereckých začiatkoch. Už ako šesťročný vystupoval v divadle v roli Ježiška. Dnes je hviezdou Oteckov a navždy ostane hlasom Harryho Pottera, ktorého daboval od tretej série.

 

Fotku Fašiangovcov z Plesu v Opere nájdete v galérii.

Sledujte seriál Oteckovia v pondelok 20. januára o 17.55 h na Markíze. Hneď po skončení nájdete novú epizódu exkluzívne iba na VOYO!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Oteckovia - v piatok, 28. februára, o 17.55!
Sledujte celé epizody na