MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Priznanie Vlada Kobielskeho. Je po vážnej operácii!

14. 01 2020 07:00 | nb
Oteckovia
Oteckovia Foto: TV Markíza

Herec vyšiel s pravdou von. Zákrok bol v jeho prípade nevyhnutný.

Herec Vlado Kobielsky má za sebou jednu výraznú premenu. Ak by ste si hovorili, že v poslednej dobe vyzerá nejako inak, je to tým, že absolvoval operáciu očných viečok. V jeho prípade však nešlo o kozmetický dôvod, ale o zdravie.

Vlada vystrašil názor odborníka a rozhodol sa, že svoj zrak nebude riskovať. Všetko priznal a vysvetlil fanúšikom pod fotkou s prelepenými viečkami.

"Nie, nik ma nezbil. A nie, ani som nebol na plastike. Lebo keď sa u nás povie plastika,ľudia si predstavia nové prsia alebo napichané pery," píše herec. Čo ho k zákroku viedlo?

"Keď mi pred časom očná lekárka povedala, že odkladať zákrok by bolo veľmi nerozumné a mohol by som si tým vážne poškodiť zrak, zľakol som sa. Nedokážem si predstaviť, čo by som robil. Nebolo by to kvôli vrodenej vade, ani kvôli nejakej nehode, ale kvôli hlúpemu strachu zo zákroku," vysvetlil herec, ktorý týmto zároveň inšpiroval mnohých ľudí, ktorí sa boja riešiť zdravotný problém. "Nepodceňujte rady lekárov a neodkladajte vyšetrenia a ak bude potrebné, ani operácie. Vážme si svoje zdravie."

Zdroj: Instagram/vladokobielsky

Sledujte seriál Oteckovia v utorok 14. januára o 17.55 h na Markíze. Hneď po jej skončení nájdete novú epizódu exkluzívne iba na VOYO!

 

Komentáre ( 0)