MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 17:55

Zákulisie Devínskeho perúna. Ktorý z Oteckov je v najlepšej forme?

12. 10 2019 16:00 | nb
Oteckovia a Alica (Anička Jakab Rakovská) na Devínskom perúne.
Oteckovia a Alica (Anička Jakab Rakovská) na Devínskom perúne. Foto: TV Markíza
Anička Jakab Rakovská, Marek Fašiang  a Vlado Kobielsky
Vlado Kobielsky a Braňo Deák
Devínsky perún 2019

Po tomto zážitku si niektorí Oteckovia dali predsavzatie.

Oteckovia majú za sebou náročný pretek menom Devínsky perún, ktorý sa neobišiel bez vtipných scénok a nečakaných situácií.

Kým Mareka skolili črevné problémy, Alex pretek nedokončil kvôli atraktívnej kamarátke. Spolu s ňou totiž zmizol v kríkoch. Tomáš s Alicou, ktorí sa ako jediní z partie prihlásili dobrovoľne, si počínali výborne, no napriek tomu, víťazom bol Vlado. A to napriek tomu, že ani nepretekal.

Pre Oteckov sú takéto nakrúcania ako za odmenu. Všetci si pochvaľujú, že nie sú v ateliéri a navyše, musia podať aj športový výkon. Ten ich skutočný síce nebol až taký "masaker" ako v seriáli, no herci sa zapotili aj tak. Nikto však nebežal na toaletu ako seriálový Marek.

"Už sme sa dohadovali, že by sme si dali nejaký pretek na štýl Devínskeho perúna, lebo sa to dá zvládnuť a okrem behu sú tu zakomponované aj iné disciplíny," plánujú Marek Fašiang s Braňom Deákom, ktorých to nadchlo.

Zamakala si aj Anička Jakab Rakovská alias Alica. "Aj keď sa to točí na etapy, dali sme si do tela. Ja som sa potrápila s bandaskami, museli mi z nich dokonca odlievať vodu. Inak to bol ale super zážitok, energia na pľaci bola úžasná. Ako vlastne vždy, lebo Oteckovia vás strhnú do víru dobrej nálady," smeje sa herečka, ktorá si túto chlapskú partiu pochvaľuje.

Pozrite si rozhovory z nakrúcania Devínskeho perúna vo videu a zákulisné zábery vo fotogalérii.

 

Sledujte Oteckov v pondelok 14. októbra o 17.55 h na Markíze.

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Oteckovia - v piatok, 28. februára, o 17.55!
Sledujte celé epizody na