Oteckovia cover

MARKÍZA • STREDA • 20:30 •

Hviezda Oteckov prekvapuje. Takto vidí svoju budúcnosť

11. 09 2019 09:40 | nb
Kolegovia z Oteckov.
Kolegovia z Oteckov. Foto: instagram/jakub__horak

Sympaťák ukázal, čo okrem herectva ho v živote napĺňa.

Obľúbený markizácky projekt Hýbsa zameraný na šport, pohyb a utužovanie vzťahov medzi rodinami, je späť. Tretí ročník odštartoval a od 11. septembra bude každá streda v Teleráne venovaná projektu Hýbsa, kde sa tešte na edukatívne telerána s Mirkou Luberdovou a Viktorom Bielikom, ambasádormi tohto projektu. To však nie je všetko.

"Radi by sme nadviazali na predošlé dva ročníky, pôjdeme do regiónov ešte ďalej od Bratislavy," hovorí riaditeľ PR, Michal Borec."Tešíme sa na nových ľudí, ktorí chcú športovať. Aby sme neodradili tých, ktorí majú strach z pohybu - všetko to bude nenásilnou a zábavnou formou, aby mali chuť cvičiť," dodáva.

Na Slovensku pribúda obéznych detí, preto je dôležité motivovať nielen deti, ale aj rodičov  a ukázať im, ako sa dá hýbať s radosťou. Aj preto budú vrámci projektu odvysielané videá, v ktorých obľúbení detskí herci predstavia svoju obľúbenú pohybovú aktivitu.

Napriek tomu, že sú naplno vyťažení nakrúcaním seriálu, stíhajú popri tom aj ďalšie hobby, z ktorých sa postupne môže vyvinúť aj druhá profesia. 

Každú stredu vám budeme predstavovať destkých hercov zo seriálu Oteckovia v inom svetle, než v akom ich poznáte. Okrem hereckého talentu majú totiž aj nadanie na pohyb a hýbu sa s radosťou.

Možno ste nevedeli, že seriálový Fifo, teda Jakub Horák, je dlhoročný folklorista. Jakuba sme sprevádzali na jeho ceste bratislavským centrom mesta, kde bol obklopený kolegami zo súboru Vienok. S ním mal cez víkend predstavenie.

Pozrite si video, v ktorom Jakubove začiatky i talent opisuje aj vedúca súboru, Dana Blahová. Ako spieva, tancuje a ako prežíva atmosféru na vystúpeniach? V čom je to iné, než hranie v seriálovom hite? A ako si predstavuje svoju budúcnosť? Budete prekvapení, v dospelosti sa nevidí len ako herec.

Sledujte video:

 

Zdroj: Instagram/jakub__horak

Zdroj: Instagram/jakub__horak


 

Upútavka

 
Oteckovia: FINÁLE - v stredu, 31. augusta, o 20.30!
Sledujte celé epizody na