MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 17:55

Romantika v Oteckoch. Toto vás zaručene dojme

18. 07 2019 15:00 | nb
Romantiku si užili hlavne Ema s Alexom.
Romantiku si užili hlavne Ema s Alexom. Foto: TV Markíza

O emócie nebola núdza.

1. Ema s Alexom v hotelovej izbe spomínajú na minulosť.

Alex s Emou sa ocitli spolu v hotelovej izbe. Napriekl tomu, že je zadaná a má Ondra,  "Jediná žena, ktorú som skutočne miloval a nikdy som milovať neprestal, si ty, Ema," vyznal sa Alex. Pri slovách to však neostalo.

 

2. Adam so Zuzou si prvýkrát užívajú vášeň aj romantiku.

Po intímnej chvíli na gauči príde chvíľka úprimnosti. "Strašne mi na tebe záleží, chcem sa o teba starať," vyznáva sa z citov Adam. Romantika však dlho nevydrží, večne vystresovaná Zuza je ako na ihlách, čoskoro totiž prídu deti.

 

3. Zuza našla list od zosnulého manžela a rozhodla sa dať vzťahu s Adamom šancu.

Už to vyzeralo, že Zuzana Adama definitívne odmietne, keď nájde list od zosnulého manžela Iva. Jeho posledné slová všetko zmenia a vdova Zuzana si uvedomí, že nechce ostať navždy sama a vzťahu s Adamom dá šancu. A takto mu to oznámi:

 

4. Nina pozbierala odvahu a vyznala Dominikovi city pred plnou triedou počas vyučovacej hodiny.

Toto chce veľa odvahy! Nina si konečne uvedomila, že je zamilovaná do Dominika a nemohla čakať ani sekundu. Vybehla z triedy a vtrhla k Dominikovi na vyučovanie. Vyznanie lásky priamo pred spolužiakmi, to sa len tak nevidí. Dominik bol od šťastia celý bez seba.

 

5. Max zmizol a Ema je Alexovi oporou. Spomienky na minulosť sú rovnako silné ako strach o syna.

Dramatická situácia bývalých snúbencov nečakane spojila. Alex je šťastný a dojatý, lebo Ema stojí pri ňom aj napriek tomu, že ju doma čaká Ondro. Takéto vrúcne objatie by roztopilo aj ľadovce...

 

6. Luky a Dorka znovu tvoria pár.

Luky po rozchode dosť trpel, Dorka na tom nebola o nič lepšie. Napriek tomu trvalo dosť dlho, kým si k sebe opäť našli cestu. Pomohli im aj Nina s Dominikom, ktorý sa v tom čase dali dokopy. Vycítili, že Luky Dorku stále ľúbi a mali pravdu.

 

7. Alex splní Eme sen. Na ranči sa znova (tajne) pobozkajú.

Alex sa bojí, že Ema je vážne chorá a splní jej sen. Vezme ju na ranč, kde jazdia na koňoch a využije chvíľku zblíženia a Emu pobozká. Pre právničku je to impulz na to, aby začala rozmýšľať nad návratom k bývalej láske...

 

8. Ema si už vybrala osudového muža. Takto vyzná Alexovi lásku. 

V tej najromantickejšej chvíli, keď si Ema konečne vybrala muža svoho života, vypláva na povrch pravda. Alex čaká dieťa so Simčou, no Ema mu tesne predtým stihne vyznať lásku...

 

9. Po tom, čo sa dozvedela, sa Ema rozhodne. Ostane s Ondrom a dokonca ho požiada o ruku.

Ema sa rozhodne, že ostane s Ondrom. Po tom, čo sa od Alexa dozvedela, príde domov a urobí radikálny krok. Požiada Ondra o ruku!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Oteckovia - v pondelok, 27. januára, o 17.55!
Sledujte celé epizody na