MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 17:55

Pobúrené herečky sa s tým nebabrú. Drsný odkaz bulváru

15. 07 2019 14:20 | nb
Dominika Kavaschová a Jana Kovalčíková
Dominika Kavaschová a Jana Kovalčíková Foto: Instagram/donda_kawa

Podporili ich aj ďalší hereckí kolegovia.

Herečka Dominika Kavaschová zverejnila na svojom Instagrame príspevok s kolegyňou Janou Kovalčíkovou. Nie je to len taká bežná selfie, fotka má totiž jasný odkaz.

Seriálové kolegyne Sisa a Ema majú v seriáli miestami turbulentný vzťah, v súkromí sú však dobré kamarátky. Ich priateľstvo však začal bulvár spochybňovať a Dominiku označil za šikanovateľku, ktorá robí Jane zle.

Herečky to však nenechali len tak a svoje priateľstvo obhájili. Ako inak, s poriadnou dávnkou humoru. Práve ten dlhoročné kamošky spája, obe sú totiž vtipné ženy, ktoré majú nadhľad a neberú sa smrteľne vážne.

"Len chceme odkázať novinárskej obci známej svojím bulvárnym necharakterom, že sa máme veľmi rady, sme kamky a rozhodne Janu nešikanujem na pľaci, ale hlavne v súkromí," napísala Dominika a pridala množstvo smejúcich sa smajlíkov a srdiečka.

Reakcie nenechali na seba dlho čakať. Opäť nechýbala s poriadna dávka srandy a nadhľadu. "Nikto vám neuverí, čo píšete. Ide z vás obrovský nepokoj," napísala ich spoločná kamarátka, herečka Natália Germániová. "Presne. Aj ja mám z teba dodnes traumu," napísala Karin Haydu. Pridal sa aj Otecko Tůma. "Všetci predsa vieme, že Janu šikanujem ja."

Fanúšikovia sa báť určite nemusia. Dominka s Janou, rovnako ako ostatní herci z Oteckov, sú ako jedna veľká rodina, ktorá bulvár berie s rezervou.

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Oteckovia - v stredu, 20. novembra, o 17.55!
Sledujte celé epizody na