MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Tamara stanovila svoju cenu. Toto je hodnota jej domácich prác

08. 05 2019 09:00 | nb
Tamara (Zuzana Mauréry)
Tamara (Zuzana Mauréry) Foto: TV Markíza

Dievčatá si za domáce práce pýtali peniaze, Tamara sa rozhodla spraviť to isté.

Tamare prekážalo, že keď bol Marek s dievčatami sám doma, ostal po nich strašný neporiadok. Snažila sa Marekovi dohovoriť a ten sa, ako vždy, vynašiel. Tamara prišla domov a našla byt dokonale uprataný, lenže netušila, čo všetko bolo za tým.

Marek dievčatá presvedčil, aby upratali, a to jediným možným spôsobom. Keďže sú to dcéry svojho otca, pohnú prstom jedine za honorár. Zostavil teda Nine a Viky cenník domácich prác, podľa ktorého ich odmeňoval. A ako to už býva, Tamara na každú lož skôr či neskôr príde.

Keď sa o tom dozvedela, najprv zúrila, no potom sa rozhodla, že dá dcéram ochutnať ich vlastnú medicínu. Aj ona stanovila cenník toho, čo doma robí. Od upratovania, prania, prípravy jedla až po vozenie do školy či na krúžky - a k tomu ďalšie "drobnosti", ktoré robí dennodenne mnoho obetavých mamičiek.

Starostlivosť o domácnosť väčšinou považuje za niečo samozrejmé, čo sa nehodnotí. Lenže aj to je práca, ktorá si vyžaduje čas a námahu, hoci je robená s láskou. Čo si myslíte Tamarinom cenníku? Ohodnotila sa primerane?

 

Sledujte Oteckov v stredu 8. mája o 17.55 h na Markíze.

 

Staršie časti seriálu Oteckovia nájdete v našom VIDEOARCHÍVE.

Komentáre ( 0)