MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 17:55

Hviezda Oteckov žiari v štedrovečernom filme

24. 12 2018 16:00 | nb
Hviezda Oteckov si zahral vo vianočnom filme.
Hviezda Oteckov si zahral vo vianočnom filme. Foto: Instagram/oswaldphotoss
Oliver Oswald vo filme Tri želania
Oliver Oswald vo filme Tri želania
Oliver Oswald vo filme Tri želania

Olivera Oswalda uvidíte v rozprávke Tri želania.

Vianočný príbeh Tri želania uvidíte už na Štedrý večer na Markíze. Na svoje si prídu aj fanúšikovia seriálu Oteckovia - jednu z postáv si tu totiž zahrá aj Oliver Oswald. Toho uvidíte po boku Mariána Slováka, Lukáša Latináka a mnohých českých hereckých hviezd. A na čo sa môžete tešiť?

Láskavý, hravý a humorný príbeh o trápeniach zamilovaného násťročného Alberta sa odohráva v rozžiarenom predvianočnom kúpeľnom meste. Tomu dominuje vyhlásený medzinárodný hotel trochu egocentrického hoteliéra Bosáka. Albert, ktorého rodičia vystupujú v hotelovej kúzelníckej show, miluje Johanu – sestru svojho najlepšieho kamaráta Emana. Tá ale nemá o Alberta vôbec záujem a je pravdepodobne zamilovaná do školského lámača sŕdc Bosáka juniora.

Albert ale neverí, že by namyslený synáčik mohol skromnú Johanu naozaj zaujímať a rozhodne sa bojovať o jej srdce. Aby toho nebolo dosť, musí čeliť nečakanej rodinnej hádke. Našťastie si za dobrý skutok môže vymyslieť jedno želanie, ktoré mu sľúbi Čarovný deduško. Ale ako ho čo najlepšie využiť, keď mu ho chce každý vyfúknuť? A čo keď môže byť človek šťastný aj bez kúziel?

FOTKY OLIVERA VO FILME TRI ŽELANIA NÁJDETE VO FOTOGALÉRII.

SledujteTri želania v pondelok 24. decembra o 20.30 na Markíze.

Komentáre ( 0)