Oteckovia cover

MARKÍZA • STREDA • 20:30 •

Fanúšikovia Oteckov, pozor! Vychádza kniha o vašom obľúbenom seriáli

07. 11 2018 06:00 | markiza.sk
Kniha ponúka aj exkluzívny pohľad do zákulisia seriálu.
Kniha ponúka aj exkluzívny pohľad do zákulisia seriálu. Foto: TV Markíza

Od stredy 7. novembra si ju budete môcť zakúpiť aj vy.

Obľúbení Oteckovia sa dočkajú aj knižného spracovania! Je tu jedinečná kniha plná fotografií z nakrúcania a zo zákulisia s množstvom rozhovorov s hereckými predstaviteľmi. Kniha obsahuje aj kvízy, hry, je interaktívna a je vynikajúcim spoločníkom pre celú rodinu. Autorkami knihy sú scenáristky seriálu Oteckovia Hana Lasicová a Katarína Mikulíková.

Úplne čerstvú knižnú novinku OTECKOVIA uvedú do života herci zo seriálu v sobotu, 10. 11. od 13.00 do 15.00 h, na knižnom veľtrhu Bibliotéka/Pedagogika 2018 v bratislavskej Inchebe.

Návštevníci sa okrem hlavných predstaviteľov Oteckov stretnú aj s detskými hercami a užijú si krst knihy a následnú autogramiádu. Kniha OTECKOVIA vychádza dnes vo vydavateľstve IKAR a čitatelia ju nájdu nielen na knižnom veľtrhu ale aj vo všetkých kníhkupectvách.

kniha foto.png
Foto: TV Markíza
 


O čom je kniha Oteckovia? Čakajú vás podrobné opisy všetkých vašich obľúbených postáv, strany plné rozhovorov s vašimi milovanými hercami, všetky informácie, ktoré ste vždy chceli vedieť a ktoré sme doteraz držali v tajnosti, a hlavne... množstvo fotiek zo zákulisia seriálu, ktoré nemáte šancu nikde inde uvidieť!

Chcete vedieť, ako sa natáčala slávna opekačka pri jazere? Alebo vám nedá spávať túžba dozvedieť sa, ako sa to skončí medzi Tomášom a Lindou či Alexom a Emou? Zaujíma vás, ako naši hlavní predstavitelia spolu skutočne vychádzajú? Potom je táto kniha určená práve vám – nech sa páči, vychutnajte si ju!

Generálny riaditeľ televízie Markíza pán Matthias Settele sa o knihe a o seriáli Oteckovia vyjadril takto: ,,Oteckovia sa stali najobľúbenejším slovenským denným seriálom, aký tu už dlho nebol. Pozerajú ho všetky generácie, pretože Oteckovia sú skutočne rodinný seriál plný humoru, vzťahových zápletiek, lásky a zábavných situácií z bežného života. Táto kniha je venovaná všetkým fanúšikom seriálu a verím, že si ju kúpia a vychutnajú."

Knihu zhodnotila aj generálna riaditeľka vydavateľstva Ikar, pani Gabika Belopotocká: „Kniha k seriálu Oteckovia sa naozaj vydarila. Je krásna svojím grafickým prevedením, je veľmi hravá a zaujímavá svojím obsahom. Každý člen rodiny si v nej nájde niečo pre seba, je tam veľa rozhovorov jedinečných fotiek, kvízov... Verím, že bude rovnako populárna, ako je seriál a čitatelia sa do nej zamilujú.“ 

Sledujte seriál Oteckovia v stredu 7. novembra o 17.55 h na Markíze.

 

Nestihli ste si pozrieť Oteckov? Sledujte ich zadarmo v našom videoarchíve.

Upútavka

 
Oteckovia: FINÁLE - v stredu, 31. augusta, o 20.30!
Sledujte celé epizody na