MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 17:55

To najvtipnejšie z Oteckov: Hlasujte za najlepšiu scénu

22. 07 2018 12:00 | nb
Vlado Kobielsky, Mária Bartaloš a Filip Tůma
Vlado Kobielsky, Mária Bartaloš a Filip Tůma Foto: Instagram/vladokobielsky

Nielen Oteckovia vedia rozprúdiť zábavu.

V seriáli Oteckovia nechýbala ani poriadna dávka zábavy. Tú majú na svedomí nielen scenáristi, ale aj dospelí či detskí herci. Veľakrát totiž vznikne tá najlepšia zábava spontánne a neplánovane. Pozrite si tie najvtipnejšie scény a hlasujte za tú najlepšiu:

Filip Tůma alias Vlado sa nechal pristihnúť v takomto outfite:

 

Deti vedia byť naozaj úprimné. Max to poriadne "natrel" Peťuške a chlapi mali čo robiť, aby sa po jeho hodnotení nezačali smiať.

 
 

Keď si Alex uvedomil, že ľúbi už zadanú Emu, rozhodol sa, že ju za každú cenu získa. Tomuto vystúpeniu by neodolala asi žiadna žena:

 
 

Ema a Alex sú už spolu, no ona má problém s tým, že Alexovi rozbíja rodinu. A tak sa rozhodne, že netradičným spôsobom sa Alexovi sprotiví. Ani to sa jej ale veľmi nedarí...

 

Keď Sisin bývalý priateľ Igor uniesol Maxa, chcel výkupné. Chlapček mu však spravil také peklo zo života, že nakoniec sám prosil Maxových rodičov, aby si ho už zobrali. Zadarmo!

 

Keď sa dá Tomáš dokopy s Maťou, Julke sa to nepáči a dáva to páriku patrične najavo. Jej pokusy o pomstu občas dopadnú inak, než by čakala:

 
 

Peťuška síce ulovila Mareka a odlákala ho od jeho prvej manželky Tamary, napriek tomu na jeho bývalú stále žiarli. A takto si dve dominantné ženy vymnieňali názory:

 

Aj Bielikovci si užili kopu zábavy. A to práve pri nakrúcaní sexi scén:

 

Komentáre ( 0)